Originální - Kapitolové

10. března 2013 v 0:47
~ Deset dveří ~


Počet kapitol: okolo deseti

Děj: Každý z nás se potýká se svými démony a nočními můrami, ale všichni s nimi bojujeme jiným způsobem. Stejně tak jako hlavní postava této povídky, která se ocitá v místnosti s deseti dveřmi, za kterými se skrývají její sny i děsy. Aby se dostala až na konec a unikla despresím, musí projít každými z nich. Co jí ale čeká za posledními...?

Autor: Nebeská
Žánr: Drama, temné, romantika Postavy: Mnoho..
Páry: --
Stav: rozepsaná Raiting: 15+ Varování: --

ZASTAVENO

~ Meet me halfway ~


Počet kapitol: netuším

Děj: Ztratit někoho, koho milujete, je obtížné. Ať už je to kamarád, vzdálený nebo blízký příbuzný. Syn nebo dcera. Stejně tak se nedá unést bolest ze smrti toho, koho považujete za svou velkou lásku. Klára v sobě své utrpení nosila až příliš dlouho. V den, kdy to byly právě tři roky, se ocitá na místě, kam by za normálních okolností nikdy nevešla. Rozhodnutí vedou k následkům a ona dostává druhou šanci na lásku, ale… za jakou cenu? Dokáže ho zachránit, nebo oba skončí tragicky?

Autor: Nebeská
Žánr: Drama, temné, horor Postavy: Klára a Pepa
Páry: Klára/Pepa, Klára/Radek, Pepa/Lucie
Stav: rozepsaná Raiting: 15+ Varování: --


~ The World is Darker ~


Počet kapitol: prolog + 4

Děj: Nikdo si to neumí pořádně představit, co by se stalo, kdyby byl konec světa - náhle by se vše, co jste do teď znali, ocitlo v troskách. A žádná cesta by zpátky nevedla. To si zažila na vlastní kůži i mladá Lena. Zprvu si myslela, že to jsou jen nafouknuté novinářské báchorky, ale v momentě, kdy utíká před nenažranými mrtvími, ví, že se fikce stává děsivou realitou. A jen díky neznámému mladému muži přežívá... Ale jak dlouho? Je jejich pouto schopné přežít svět, na který oni nebyli připravení?

Autor: Nebeská
Žánr: Drama, temné, romantika, horor Postavy: Ben a Lena
Páry: Ben/Lena
Stav: DOKONČENÁ Raiting: 15+ Varování: zombie... co víc říct


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama