Duben 2013

Sladké sny: Kapitola pátá

23. dubna 2013 v 13:27 | Rainy |  Sladké sny
Asi se zblázním. Když jsem začínala zveřejňovat tuhle povdku měla jsem nadepsaných osm kapitol. Od té doby, za ten měsíc, jsem napsala jen dvě části. Nějak jsem se dostala do bodu kdy... kdy vím, co vám chci sdělit, ale bohužel nevím jak. No nic, snad se z toho brzo dostanu.

V každém případě... Užijte si kapitolu, která se vzheldem k událostem nese v smutnějším duchu. :)

Rainy


"Přítel je ten, který nesoudí, ale ten, který přijímá." - A. de Saint-Exupéry


Na procházce v parku

22. dubna 2013 v 15:10 | Rainy |  Příroda
Už jsou to bezmála dva týdny, co jsem navštívila s tátou náš městský park. Ono, ne že by bylo až tolik o co stát, ale pořád je to nejspíš to nejlepší, co ten náš zapadákov může dát. Tedy vedle smysluplných textů vysprejovaných na kdejakou zeď ... ale o tom jindy. :)
V každém případě příroda se pomalounku probouzí k životu a myslím, že mi dáte zapravdu, když řeknu, že jaro je na focení zkrátka nejlepší...

P.S. Větší náhled, když kliknete na obrázek pravým a dáte "Otevřít obrázek na nové kartě" nebo v galerii
RainySladké sny: Kapitola čtvrtá

16. dubna 2013 v 15:43 | Rainy |  Sladké sny
A je to tady, kapitola, kterou jsem se vám už od samého začátku bála ukázat nejvíce ze všech. Ukazuje se na ní totiž nejen moje zvrácenost, ale také neschopnost dostatečně popsat "akční" situace. Ale já se zlepším, uvidíte. :) Jinak, snad některé potěším zprávou, že se do popředí konečně dostává Sirius.

Přeji příjemné čtení.

Rainy


"Byla to lež hodná toho být pravdou." - A. David


A už to začíná

9. dubna 2013 v 16:27 | Nebeská |  Nebeská
Ahoj všem,
tímto článkem bych vám jen chtěla lehce naznačit, jak na tom jsem a můžete očekávat.
Jedná se hlavně o povídky. (tedy hlavně o tu jednu, co překládám... ehm. *červená se až na pozadí.*)

Sladké sny: Kapitola třetí

9. dubna 2013 v 15:14 | Rainy |  Sladké sny
Ták. A dneska je to přesně měsíc, třicet jedna dnů, od doby, kdy jsme s Nebeskou založily tento blog. Já vím, spousta věcí tady pořád nefunguje, povídek je relativně málo, ale my to postupem času napravíme. Uvidíte.
V každém případě, teď už mi nezbývá nic víc, než vám popřát příjemné čtení. Bohužel se opět nedočkáte Siriuse, ale příště už opravdu, slibuju. :)

Rainy"Ať zkoumáme a poznáváme svět, jak chceme, vždy si podrží stranu dne a stranu noci." - Johann Wolfgang Goethe


Vzpomínka na podzim

7. dubna 2013 v 10:10 | Rainy |  Příroda
Zdravím. :) Nějaký ten den jsem se neozvala, za což se moc omlouvám. Je to kolem mě teď krapet akční. Mám nové rovnátka, psala jsem články do nějakých soutěží, učila se, byla lyžovat... No, snad se teď všechno alespoň trochu zklidní. Bylo by na čase. A stejně tak by bylo fajn, kdyby se ta zima už odporoučela. Je mi z toho všeho na nic. Chci jaro, nejlíp léto. :) Koho má bavit navlíkat na sebe ty strašlivé vrstvy oblečení?

No. :) Pokoušela jsem se najít v počítači nějakou povedenou letní či jarní fotku, ale bohužel... Tak tedy alespoň jedna podzimní. Sice na ni nesvítí sluníčko, ale působí krásným prohřátým dojmem.4. kapitola - Představ si to

5. dubna 2013 v 18:00 | Nebeská |  It all Makes Sense When It's the End of the World
Zaslechla jsem stížnosti - nevím proč, ale byla to asi má kolegyně Rainy.
Aneb, dneska máte dlouhou kapitolu, přísahám! :D Má rovných 8A4, což doufám, že uspokojí vaše hladové dušičky.
Inu, pěkné počtení, moji zlatí. :)

Nebeská :)Sladké sny: Kapitola druhá

2. dubna 2013 v 15:55 | Rainy |  Sladké sny
Tak, úvodem bych vám všem chtěla poděkovat za všechny ty krásné komentáře, které jste mi zanechali pod minulou kapitolou. Jsem ráda, že se vám povídka zatím líbí a doufám, že tomu tak bude i dál. V této části nahlédneme do prvních zářijových dnů a také do životů většiny hlavních hrdinů. Jen na Siriuse si budete muset ještě chvilku počkat. :)

A ještě... Málem bych zapomněla. V této povídce si pohrávám s myšlenkou, že se studenti po zkoužškách NKÚ dělí do tříd podle toho, jakého hodnocení dosáhli nebo jakému povolání se budou chtít dále věnovat. Jen abyste se nedivili.

Rainy
P.S. Jsem šikovná, dostala jsem výbornou ze slohovky ^^

"Kde strach má sídlo, zřídka spánek přebývá." - Publilius Syrus