Červenec 2013

Sladké sny: Kapitola dvanáctá

31. července 2013 v 20:10 | Rainy |  Sladké sny
A zase po roce, jsou tady Vánoce! Fajn, tak Vánoce ne, ale Sladké sny, což je skoro to samé. ^^ Poslední dobou na tu povídku myslím často a skoro každý den dopíšu aspoň jeden odstavec... Což je ale pořád uboze málo na to, že jsem si před prázdninami slíbila kapitolu týdně. :D Už teď jsem dvě ve skluzu.

Co jinak? Jak přežíváte horka? :) Osobně to zvládám jen díky odpolednímu podřimování. Vedro v kombinaci s dlouhým ponocováním je taaaak vyčerpávající - na druhou stranu, přes den se psát nedá, že. Taky už se pomalu začínám poohlížet po školní četbě. Polovina prázdnin v háji a já se pořád neobtěžovala si třeba jen zarezervovat knížky v knihovně. Jsem prostě zodpovědnost samá.

No nic. :) Zdálo se mi, že to tady nějak skomírá, tak jsem si řekla, že by bylo fajn to tady trochu oživit. V téhle kapitole se Sirius s Tris pomyslně posouvají zase o kousek dál, snad se vám to bude líbit. Příjemné čtení...

Rainy


"Je pozdě zapomenout, když už to vím." - neznámý autor


Z babiččiny zahrádky

29. července 2013 v 7:59 | Rainy |  Příroda
Je to už nějaký čas, co se tady objevily fotky z Prahy, tak jsem si řekla, že trochu prozkoumám počítač, jestli tady nenajdu něco zajímavého a - voilá! Následující fotky jsou pořízené asi během tří-čtyř dnů. Už si nejsem jistá. V každém případě, u své babičky poslední dobou bývám poměrně často a téměř pokaždé si s sebou vezmu foťák. Tak ať se vám fotky líbí, jedná se pouze o detaily ... Ach to makro. Stali se z nás zkrátka neodluční kamarádi.

RainyVendeta: Část první

27. července 2013 v 0:00 | Rainy |  Vendeta
Tak. Máme tady poslední červencový pátek a s ním i první část nové povídky - Vendety. Nebudu to nijak napínat, ani prodlužovat. Prostě vám jen chci popřát hezkou zábavu a ještě jednou upozornit na rating 15+. :) Jsem zvědavá na vaše reakce, komentáře by mě moc potěšily.

Rainy

P.S. Tato povídka se skládá převážně ze vzpomínek. Ty jsou od současnosti oddělené takto: ~•~Kopírování

24. července 2013 v 1:30 | Nebeská
Právě jsem narazila na paskvil - jedna slečna okopírovala Rainy její těžce vydřený vzhled a ještě má tu drzost se ptát, kde dělá animace!
Ano dámy a pánové, ráda bych vás upozornila, že když už se chcete nechat inspirovat, laskavě nám to alespoň řekněte!
Už i já našla obrázky, pekelně podobné mým coverům k TWD.
Pekelně jsem se naštvala a to jsou jen covery!!! Neumíte si představit, jak Rainy nyní vříská... a to mě dělá značně nervózní.

Jo, s tímhle jsme počítaly od začátku - proto jsem se dala hlavně do překladů, protože proč bych tady vydávala ze sebe všechno, když pak přijde nějakej maník, zkopíruje mi nápad a vydá to jako knihu?

S tímhle se musí počítat, když je tohle blog, ale lidi, máme trochu slušnosti, ne?

Když chcete zkopírovat vzhled... NEDĚLEJTE TO.
Tím chci říct N.I.K.D.Y!

Když se chcete inspirovat (barvy jsou jiné, ty blbosti okolo jsou jiné, možná i stránka je na druhé straně nebo uprostřed) ... DEJTE NÁM TO VĚDĚT.

Chmátněte nám na povídku. NEPŘEŽIJETE!

A laskavě nepište hiding-place.blog.cz s velkým H. Nejsme u tatarů, víme přece, jak fungují linky, ne? Ještě, že tam nemáme nějaký háčky a čárky, možná by to někoho napadlo napsat i s tím, že?

Neb... jo, Nebeská nasraná. Zdar.

7. kapitola - Zasáhnout cíl

23. července 2013 v 22:05 | Nebeská |  It all Makes Sense When It's the End of the World
Konečně...
Jo, trvalo to dlouho. Celkově jsem tu dlouho nic neudělala; část těch článků byl přednastavený, aby zachránil tohle místo od absolutního propadu.
Thing is... je toho moc. Opravdu moc. V jeden moment máme rozbitý auto, přítel pracuje až do rána, pak zase máme jinou práci a on přijde o starou... vzápětí jsou problémy s novým autem a pohovor do nové práce je zrušený. Aby druhý den se tam jelo znova. Do toho jsem se trochu chytla s přítelovou sestrou, nemám čas na psaní a když uklidím, do půl hodiny tu je zase naťapáno.

Ale koho to zajímá... těch pár z vás (moc jich není, nebudeme si nic nalhávat) více zajímá povídka, než problémy překladatelky. Takže... si to užijte ;)

PS: jdu si zakouřit -_-

Jo a vidíte to????? Nový obrázek!! Co na něj říkate?
Ta holka na pokraji šílenstvíKorálkování

21. července 2013 v 10:38 | Rainy |  Korálky
Po dlouhých týdnech - možná i měsících - přemlouvání jsem se konečně rozhoupala a dala dohromady několik fotek, které jsou spjaté s dalším mým neuvěřitelným koníčkem - posedlostí, a to výraběním domácí bižuterie. Je to záliba, která sice leze docela do peněz - což mi vždycky připomene ta obrovská benda plná roztodivných materiálů, ale když si představím, že bych si všechny ty věci měla koupit někde v obchodě, jímá mě hrůza. Možná vám někdy, až zase korálky vytáhnu, ukážu svou neuvěřitelnou sbírku...

V pokračování článků tedy najdete několik mých výrobků z posledních dní...

Vendeta: Informace o povídce

20. července 2013 v 0:00 | Rainy |  Vendeta
Tak vás zase po nějaké době zdravím. Omlouvám se, vím, že to teď s mou aktivitou tady na blogu není nijak valné. Mrzí mě to. Ale nějak to doma nezvládám. Snažím se trávit hodně času venku, a když už sednu k počítači, jen stěží dokážu něco kloudného napsat. Myšlenky mi utíkají na všechny strany a já nemám sílu na to, abych je udržela. Budu se snažit... Ale slíbit vám nic nemůžu. Ono to ostatně nezávisí jenom na mně...

No, ale konec hloupému povídání! Jsme tady z jiného důvodu. Konečně, po dlouhých týdnech tajnůstkářství, jsem tady se slibovanou novou povídkou. Nápad tentokrát nepřišel nijak nečekaně. Studovala jsem si jen nějaké materiály k Prokletí a našla jsem pár zajímavých věcí.

Tak tedy... Vendeta."Člověk začne chápat život, teprve když začne myslet na smrt." -Jiří Hubač


Nottingham pod sněhem

19. července 2013 v 13:12 | Nebeská |  United Kingdom
Ahoj,
jelikož je to léto a každý z nás se cítí, že brzo pojde tím teplem, řekla jsem si, že vás trochu zchladím.
Tyto fotky jsou už trochu staré, focené byly prosinec - leden - únor (2012/2013).

Pokus Seamuse Finnigana

17. července 2013 v 13:29 | Nebeská |  Jak přivést SS do blázince
Aaaahoj,
zase vám přináším pokus o vtipné drabble.
Snad pro tentokrát v něm Nel-ly nenajde chybu :P Ale jo, pokračuj, alespoň si dávám větší pozor. :D
Nebeská


Co jsem potkala a co neuteklo

16. července 2013 v 11:11 | Nebeská |  Mix všehochuti
Zajím název, že?
Mě ale opravdu nic jiného nenapadlo. :D Jsou to různé věci - hlavně detaily, protože se mi strašně líbí, jak je fotografie zaostřená a za ní jsou jen naznačené obrysy věcí.