Srpen 2013

4. kapitola - Loutka

31. srpna 2013 v 15:56 | Nebeská |  Dreams
Sice jsem říkala, že možná přidám ještě jednu kapitolu... tak jsem se rozhodla, že ne... nechala jsem to v původním stavu. :) Očekávám od vás kupu komentářů, po téhle části přijde epilog. ;)
Příjemné počtení,
vaše NebeskáSladké sny: Kapitola třináctá

28. srpna 2013 v 9:39 | Rainy |  Sladké sny
Rainy neumřela! Chvílemi jsem k tomu sice měla blízko, ale nakonec jsem pořád tady a už to tak snad i zůstane. Tedy, do práce už nejspíš, na 98% nepůjdu. Ty ostatní starosti, jako jsou oslavy, nákupy nebo návštěvy už po zkušenostech s brigádou, kdy jsem mimo domov trávila běžně 14 hodiny už mi pak starosti vůbec nedělají. :D

Jinak se mám poměrně unaveně. A taky sklíčeně. Ale už teď se nemůžu dočkat, až naši večer vypadnou a já tak po neuvěřitelně dlouhé době zase sednu k wordu. Zdá se mi to jako celá věčnost.

No nic. Jsem zase nějaká upovídaná a to musím jít do města. Nákupy. Nákupy. Nákupy.

Tak tedy... Pěkné čtení a učívejte si poslední dny prázdnin. Za chvíli se vracíme do pekla - ironie je, že po té práci se tam docela i těším.

vaše Rainy


"Všechny šťastné rodiny jsou si navzájem podobné, každá neťastná rodina je nešťastná svým způsobem." - Lev Nikolajevič Tolstoj


8. kapitola - Bláznem kvůli tobě

24. srpna 2013 v 21:32 | Nebeská |  It all Makes Sense When It's the End of the World
Co dodat... už v pondělí to bylo téměř přeložené a měla jsem v plánu zveřejnit tuhle kapitolu ve středu.
Ale to nejdřív byly problémy v "rodině", hádky, lži a takové ty podobné věci... poté hádky s nej kamarádem a kamarádkou...
A aby toho nebylo málo, ještě mi včera nechutný chlap strčil ruku do mé kapsy u pracovního pláště. Lidi to viděli a jako všichni nadávali, alespoň že mám ochranku.
Maj mě prostě rádi.
No, takže dneska jsem to konečně dopřeložila mezitím, co jsem uklízela a válela se u her. :D
Užijte si to a komentujte, díky ;)
Otřesená Nebeská3. kapitola - Krajní meze

24. srpna 2013 v 15:27 | Nebeská |  Dreams
Pomalu se blížíme do finále, ale mám takový zvláštní pocit... no, mohla bych ještě jednu kapitolu připsat, že? :P
Nejsem si jistá. Uvidíme, řekl slepý. ;)
NebeskáV zajetí objektivu

22. srpna 2013 v 9:49 | Rainy |  Příroda
Tak vám poslušně hlásím, že jsem stále naživu. :) Je to sice doma trochu hektické, ale nakonec se mi podařilo najít alespoň trochu času na to, abych přidala pár fotek, když ne povídku. Všechno okolo je teď vážně bláznivé - táta odjel na "dovolenou" do Prahy a já se musím doma starat o mamku, takže těch starostí je vážně požehnaně. Navíc, blížící se škola... Tak, ale abych si jenom nestěžovala, pořídila jsem si konečně vysněný tablet - Díky, Merline, za tu práci. Co vy, jak se máte? Těšíte se do školy?

Teď už tedy k těm fotkám. Světe div se - pod perexem se nenachází pouze makro. Když jsme byli naposledy na horách, našla jsem si i jiné zajímavé věci k focení, takže snad neumřete nudou. Navíc, k mému nekonečnému úžasu, se mi podařilo nafotit i nějaké to zvířátko. Tak, snad se vám bude líbit...

Mějte se famfárově
vaše Rainy

P.S. Na vašich blozích bych se pravděpodobně mohla objevit během následujících dní - týdne. Vendetu na 99% nestihnu, ale aby vás to nemrzelo, zkusím připravit další kapitolu Snů.


Bulbasaur a jeho příběh

17. srpna 2013 v 19:36 | Nebeská
Než si všichni budete myslet, že mi definitivně hráblo, tak ne... :D
Jde jen o to, že jsem nedávno narazila na blog slečny, která kdysi byla mezi námi - věrná fanynka Bellatrix a povídkářka. No a jak jsem nedávno vešla na její nový blog, zjistila jsem, že se věnuje Pokémonům. Jelikož bych jí ráda moc podpořila, napsala jsem toto drabble.
PS: Jestli z toho cítíte ironii, ano... :D Jsem bestie. Ale takováhle degradace nejen ve psaní, ale i ve fandomu (v pohodě, já Pokémony taky měla ráda, ještě nedávno jsem se na ně koukala s bráchou)...
Nebeská


2. kapitola - Věž

17. srpna 2013 v 15:19 | Nebeská |  Dreams
Jak to tak sama čtu, tak jsem až překvapená, že jsem něco takového vymyslela. :D Jsem geniální! :P
NebeskáVendeta: Část čtvrtá

17. srpna 2013 v 0:00 | Rainy |  Vendeta
Přeji hezký večer. :) Máme tady páteční půlnoc a s ní i předposlední část Vendety. Pomalu se nám to blíží ke konci, hm? No. Ráda bych se vám VŠEM omluvila, že tady teď moc nejsem - nečtu vaše články a ani sama vesele nepřispívám. Nějakým zázrakem se mi podařilo najít práci. Není to nic moc, ale peníze potřebuju, takže si nestěžuju. Dneska mám za sebou svou první jedenáctku a řeknu vám, byla to síla. Tímto bych vás chtěla dopředu taky varovat - nejsem si jistá, jestli do příštího pátku dokončím poslední část. Budu se snažit, ale vzhledem k tomu nepořádku, co je doma se snažím trávit čas hodně mimo domov. :)

Ráda bych vám všem ještě poděkovala za přání k narozeninám. Těm co přáli přes mobil, na FB, skype nebo prostě jen tady. Moc si toho vážím. :)

No nic. Zase to tady protahuju, co? Tak tedy hezké čtení a prosím o komentáře. :)

vaše Rainy
Pianistka

14. srpna 2013 v 17:37 | Rainy
Zdravím, sluníčka. Konečně, po dlouhé době, přicházím s povídkou, o které jsem se vám už párkrát, minimálně mezi řádky, zmínila. Jedna se o kousek, který je mi velice blízky a osobně se na něj dívám, i po té dlouhé době, jako na kus dobře odvedené práce.

Většina z vás už povídku, o které teď mluvím, zná, jelikož kdysi visela i na mém starém blogu. Dneska v podvečer svých sedmnáctých narozenin, vám ji přináším znovu. Trochu upravenou, ale přitom pořád stejnou. Ráda bych ji přitom věnovala všem dobrým duším, které se semnou už nějakou dobou proplétají blogovým světem: Nebeské, Cass, Luné, Angele, Surynce, Chloe, Emmi a Illienel - protože bez nich bych nebyla tam, kde jsem teď.

No, a už mi tedy nezbývá nic víc, než vám popřát příjemné a ničím nerušené čtení.


Pokud je spisovatel umělcem, pak hudba je jeho katem.


Thirteen days (Třináct dní)

12. srpna 2013 v 10:00 | Nebeská
Ahoj,
tak tady máte první jednodílnou TWD povídku.
Než se do toho dáte, ráda bych jen řekla... že... no, když jsem to četla, musela jsem to přeložit. Prostě musela. Je to sand první povídka tohoto rázu, kterou jsem četla.
Snad jen,... nevím, nemám rady, kdy je nejlepší to číst.
Očekávám kupu komentářů ;)
Nebeská