Leden 2014

5. kapitola - Noční překvapení

30. ledna 2014 v 16:37 | Nebeská |  A co když je to pravda?
Ahoj drahoušci,
jak se máte? Máte tady další pokračování k A co když, tentokrát opravdu dlouhá kapitola... I když nevím, jestli si ji vůbec zasloužíte, když se zdá, že o tuhle kapitolku nemáte vůbec zájem... no i tak, snad se vám bude líbit. :)

Chtěla bych se ale omluvit za to, jaké tu je ticho... Obě dvě se pereme se svými problémy... a nikdo neví, jak to bude dál.
NebeskáAle mami!

25. ledna 2014 v 11:52 | Nebeská
Ahoj,
tak tu máme první crossover povídku. Neděste se prosím! :D Jedná se jen o takovou směšnou jednodílku, založenou na obrázku, který najdete dole pod článkem.
Narazila jsem na ni úplnou náhodou a původně jsem nehledala nic, co bych překládala... ale tohle prostě nešlo. :D Není to drabble, protože počet slov je 269 - a nemyslím si, že by bylo ode mě pěkné, kdybych autorce připsala těch 31 slov, aby se to vešlo do triple..

Chtěla bych se ale omluvit za to, jak to tu nefunguje... no, mám zase krušné období. Já vím, já lezu z jednoho do druhého...

Ale dost už keců, užijte si GoT/Hobbit Crossover! :)
NebeskáNever more: Část druhá

18. ledna 2014 v 8:38 | Rainy |  Never more
Dobré ráno. :) Tak jsem se po nějaké době rozhodla zase zastavit se z toho svého nekonečného koloběhu a přidat vám další část nové povídky. No, snad se vám bude líbit... A snad pod ní najdu více komentářů, než minule.

Co jinak, jak se vám daří? Už máte uzavřené známky? Já jo. :) Nakonec se mi to podařilo vytáhnout na tři dvojky, což je naprosto neuvěřitelné. Ale hádám, že tohle z vás nikoho asi moc nezajímá. :D S časem na tom teď budu... nevím jak. Zní o hloupě, ale POŘÁD se teď kolem mě něco děje. Budu se snažit dokončit Sny. Už mi toho moc nechybí. Ale nic neslibuju.

Mějte se krásně a užijte si kapitolu.

vaše RainyWe could have had it all

17. ledna 2014 v 9:01 | Nebeská
Jo, občas se seknu a nejsem schopná napsat ani odstavec a občas stačí jedno video a... je to tam.
Sledovala jsem pár crossoverů a u jedné nadějné slečny jsem našla pěkné Dramione... a než jsem se nadála, už jsem psala. Video najdete pod textem. ;)
Užijte si a komentujte!

PS: berte to jako můj narozeninový dárek pro vás. Jop, dneska mi je 21. :D Jsem to ale stará baba, co? :D
Nebeská4. kapitola - Nová kolej

14. ledna 2014 v 14:14 | Nebeská |  A co když je to pravda?
První kapitola v novém roce - zrovna dnešní datum, a má krásné číslo, také 4.. :P Snad to bude znamenat jen dobré věci, že?
(Možná budu šikovná a začnu pravidelně psát... ne, to pochybuju. Takovéhle naděje si opravdu dělat nemusíme. :D)
Pěkné počtení, jsem zvědavá na vaše reakce ;)
NebeskáThe Hobbit ϟ We will all burn

12. ledna 2014 v 23:28 | Nebeská |  Doporučujeme
Narazila jsem teď náhodou na tohle video a nedokázala jsem ho jen tak přehlédnout... je to dokonale sestříhané a sladěné s hudbou, určitě vás to chytne za srdce! :)

Jinak bych vás chtěla trochu pokárat - opravdu, 70 lidí za jeden den a ANI JEDEN komentář?? Jsem zmatená... můžu říct, že to vzbuzuje pěknou nechuť k psaní...


Never more: Část první

12. ledna 2014 v 11:03 | Rainy |  Never more
Zdravíčko. :) Uteklo pár dní a tak jsem se rozhodla, že bych vám sem mohla zveřejnit další část Never more, zvlášť když nevím, jak na tom přes týden budu s časem. Většinu známek mám sice uzavřených (nebo v to upřímně doufám) ale nějaké testy máme na programu pořád. Dokonce i teď bych se měla učit… ale nějak se mi nechce. Jsem prostě nepoučitelná. :D

Co vy? Jak se vám daří? jak zvládáte tradiční lednový nápor ve škole? U mě to celkem jde. Držím se. Sice mám trochu nervy na pochodu, ale to u mě hádám, není nic moc zvláštního. Nic, asi to povídání ukončím a přece jen se půjdu kouknout na tu ekonomii. Všem vám přeju hezký zbytek víkendu a pohodové nedělení odpoledne.


Jo! A ještě bych vám všem ráda poděkovala ta všechny ty komentáře pod prologem. Moc mě potěšily, děkuju vám. Přeji příjemné čtení.

Rainy


P.S. Vážně mě štve ten hloupý překlep v archivu, kvůli kterému teď musím čísla kapitol psát úplně jinak, než jsem zvyklá -.-"Are you single, darling?

11. ledna 2014 v 22:00 | Nebeská |  Nebeská
Říkáte si, trochu divný název článku?
Možná se podivíte i nad obsahem a budete si ťukat na hlavu.
Chci říct, já tady momentálně sedím a přemýšlím - snažím se přijít s rozumnou odpovědí a stále nerozumím... ne, nehledám odpověď na nadpis tohoto článku, spíše na otázky, které položím později v tomto článku.


4. kapitola - Seznámení

11. ledna 2014 v 8:27 | Nebeská |  Quirk of Fate
Aloha, vy moje malá štěňátka! :D
Snad vám udělám radost - po té dlooouhé době - konečně přicházím s pokračováním QoF. No, ráda bych řekla, že pokračování bude brzo, ale...
Vždyť mě znáte, ne? :D
Užijte si teda alespoň tuhle kapitolku a zanechte mi kupu komentářů. ;)
Nebeská