Smíšené zboží

9. března 2014 v 23:59 | Nebeská a Rainy
Vítej čtenáři, dovol nám, abychom ti objasnili, co to znamená Smíšené zboží..
Jelikož jsme velice mladé spisovatelky a čtenářky, mnohdy chceme psát o mnoha příbězích - ale víme, že nás to vždy brzy opustí... proto jsme založily tuto rubriku, abychom zde mohly ventilovat svoje potřeby (hlavně ty slečny Nebeské) a všechny překlady/povídky sem mohly šoupnout, aniž bychom musely složitě vytvářet nové a nové odrážky.

Ze začátku to tady možná bude trochu zmatené - ale převážně zde najdete jen jednodílky, u kterých bude vždy napsáno, kam onen příběh patří.


~ Bones ~

Počet kapitol: 20 a víc
Slíbil jí, že s ní zůstane, ale nakonec Bellu stejně opustil. Zanechal ji samotnou. Bez pomoci a ke všemu s malým tvorem pod srdcem - těhotenství jako samotné je velká zodpovědnost, ale co teprve, když otec není člověk?
Tato novinka je zpozorována třemi upíry, vyslanými z Volterry, aby zjistili, zda byla dohoda dodržena; nalezení nepřeměněné a ke všemu těhotné Belly je však naprosto překvapí. Nakonec je odvedena k Arovi a celý její život leží v jeho rukou.

Fandom: Twilight
Autor: Nebeská
Žánr: Drama, romantika Postavy: Bella Swan, Volturiovi, Cullenovi, Stefan a Vladimir, Denali, nomádi... Páry: --
Stav: rozepsaná Raiting: -- Varování: -
Kapitoly: prolog, 1. kapitola, 2. kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola, 5. kapitola, 6. kapitola, 7. kapitola, 8. kapitola, 9. kapitola, 10. kapitola, 11. kapitola, 12. kapitola, 13. kapitola, 14. kapitola, 15. kapitola, 16. kapitola, ...
Počet slov: 1 273
Těhotenství je těžká věc, což si na vlastní kůži zkouší i Hayley. A tak když jedné noci nemůže usnout, Klaus naprosto neočekávaně uklidní svou malou dcerku.
Fandom: The Originals
Autor: Deream Překlad: Nebeská
Žánr: Romantika Postavy: Klaus Mikaelson a Hayley Marshall Páry: --
Stav: dopsaná Raiting: -- Varování: -


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama