Duben 2014

Sladké sny: Epilog a doslov

30. dubna 2014 v 15:54 | Rainy |  Sladké sny
Trubte famfáry, neboť mi zase plně funguje internet. Pomalu už jsem začínala propadat beznaději, když najednou, možná snad zázrak, všechno začalo zase šlapat jako hodinky. :) Jak jsem slíbila, přináším poslední kousek k Sladkým snům. Jedná se o krátký epilog a ještě kratší doslov. Užijte si to... A prosím, nezapomeňte hlasovat v anketě, děkuji. :)

Rainy


"Jsme hrdi na to, jak statečně snášíme rány osudu a zatím je to
jen nedostatek odvahy vzepřít se jim." - François de La Rochefoucauld

O rok později


Sladké sny: Kapitola dvacátá druhá

26. dubna 2014 v 11:12 | Rainy |  Sladké sny
Zdravíčko, přátelé. :) Už je to zase pár dní, co jsem se naposledy ozvala, ale nějak se to tady kolem mě teď všechno mele. Snažím se psát, jak jen to jde - i přes ten handicap, o kterém jsem psala na naší facebookové stránce. Začíná to být poněkud únavné.


No nic, nebudu vás nijak napínat. Zde máte poslední kapitolu této mé povídky. Ještě snad dám dohromady během následujících dnů krátký epilog, čímž definitivně zavřu dveře za Sladkými sny. Původně jsem si myslela, že bych snad dala dohromady i pokračování, ale když je tak málo čtenářů…

Užijte si to.


Rainy


"Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy člověk." - Neznámý autor


Lay me to sleep; 1. kapitola

21. dubna 2014 v 12:48 | Nebeská |  Lay me to sleep
Ahoj,
tak i přes ten komentář na FB jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o tuhle povídku, kterou jsem napsala snad před dvěma měsíci.
A jak to se mnou jinak vypadá? No, snažím se žít jako normální člověk; pracuju, mám kamarády, problémy s práci a drbu. Chodím ven, užívám si, hádám se. :D A taky se občas snažím pracovat na knize.

Tato povídka patří do Dramione.

Co se týče blogu, nevím proč, ale už mě to nebaví tak, jako kdysi... kdo ví.
PS: tohle jsem napsala, nepřeložila - občas se mě docela dotkne, když čtenář prostě nečte a nedívá se a pak plácne, že je to dobrý překlad. :D
Nebeská


Sladké sny: Kapitola dvacátá první

16. dubna 2014 v 20:36 | Rainy |  Sladké sny
Heuréka! Řeknu vám, s touhle kapitolou bylo problémů! Původně jsem ji měla hotovou už v pondělí, ale pořádně pozlobil tablet, když se rozhodl restartovat. A najednou bylo po srandě. Proto mi to trvalo tak dlouho, omlouvám se. Celkově toho teď bylo docela dost - neprocházím si zrovna pohádkovým obdobím a do školy toho taky není zrovna málo. Nevím, jestli bych rozdýchala, kdyby prázdniny začaly o den později. :D Dělám si legraci. Nic.. musím jít. Užijte si kapitolu.

Rainy

P.S. Komentáře mě zaručeně potěší


"Šťastný je ten, kdo dokáže najít rovnováhu mezi svými touhami a možnostmi." - Johann Heinrich Pestalozzi


8. kapitola - Rozepře ve Velké síni

5. dubna 2014 v 14:51 | Nebeská |  A co když je to pravda?
Hmmm, jo, je tu ticho - upřímně řečeno, máte štěstí, že tahle kapitolka má ještě předepsaných x kapitol... momentálně jsem ve stavu, kdy se mi ani na blog nechce jít, kouknout se na komentáře, nebo jít překládat... není to o tom, jaká tu je aktivita - kdo by se divil, když se tu stejně nic neděje? - ani o tom, že pracuju a mám toho všelijak teď nějak moc - ale prostě se mi nechce... být na blogu.
Nemůžu nic slíbit, ani to vyvrátit... třeba mi přepne a jediné věci, které budu psát, budou moje knihy. Who knows...
Zatím se ale mějte pěkně,
NebeskáSladké sny: Kapitola dvacátá

1. dubna 2014 v 20:23 | Rainy |  Sladké sny
To koukáte, co? Abych byla upřímná, tak já taky. Včera mě zkrátka chytla psavá a fuk, nová kapitola byla na světě. (Mimochodem, takový záchvat psavosti jsem měla naposledy snad v létě.) Přesto jsem chvíli uvažovala, jestli si to zasloužíte... Žádný komentář u žádné kapitoly? Trochu mě to zamrzelo, přátelé. No nic, nechme to plavat. Chápu, že spousta z vás nemá čas... Ale PROSÍM použijte po přečtení alespoň ty hvězdičky po článkem.

Užijte si to :)

Rainy

P.S. Dvě (nanejvýš tři) kapitoly do konce!


"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi." - Kurt Cobain