Návrat ztracené dcery?

5. května 2014 v 10:23 | Nebeská |  Rainy
Já ani nevím, kde přesně bych měla začít a co říct. Nejlepší by bylo, kdybych začala pěkně od srdce.
Každý, kdo sem chodí pravidelně, si asi všiml, že tentokrát to tady měla všechno na starost Rainy a já jsem přidala jen jednu kapitolku - a od té doby jsem zase nereagovala.


Když to bylo naopak, Rainy chtěla psát, jen se musela učit. Neměla čas a já to pro nás chtěla zachránit. Ale tentokrát... Toužím poukázat na moment, kdy jsem se prostě zasekla a řekla NE.

Ne, nechci se vrátit. Nechci psát, natož překládat. Vždyť je to jen mrhání času a energie...
Člověk by si řekl, jo ok, pokud bude pokračovat s knihama, proč ne? Ano, na své knize pracuji, ale musím se k tomu nutit a doopravdy u toho nevydržím. A včera jsem si konečně uvědomila, že pokud nezačnu něco dělat, vzdám psaní celkově.

Takže poprvé za ty léta to budu muset psát pro sebe, abych nepřišla o to, co mi bylo tak vzácné po celé ty roky. Samozřejmě, podpora potěší a tlačí k pokračování.

Možná to zní hrubě, že se budu nutit do psaní, ale... pokud mě to zachrání od okamžiku, kdy otevřu word, napíšu větu, kterou vzápětí smažu a radši to zavřu, protože nebudu vědět, co mám udělat...

Musím se vrátit tam, kde jsem byla, nebo už nikdy nebudu tím stejným člověkem.

Díky všem, kdo komentují a doufám, že vám to vydrží, nebo mi z toho prostě přeskočí...


(Jo a tohle mi taky chybí.. :D Dodatek k obrázku)

Díky a doufám, že mě v tom nenecháte samotnou... Vaše Ztracená Nebeská ;))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 siruka siruka | 5. května 2014 v 11:03 | Reagovat

Ja te chápu ,ja se snažila taky nutila  něco napsat ale taky mi to neslo,strasne jsem se u toho rozčilovala ze me nic nenapada.Tak jsem toho pro zatím nechala a budu psat az budu na vikend pryc :-D

2 Poppy Capote Poppy Capote | Web | 5. května 2014 v 18:00 | Reagovat

Tak tohle naprosto chápu. Taky mám občas touhu s tím seknout a přiznám se, že někdy to je z nedostatku odezvy, protože nejen že to píšu i pro sebe, ale když už jsem to pro sebe napsala mám touhu se o to podělit s ostatními a slyšet jejich názor. Držím ti palce, to se musí překonat a ty to určitě zvládneš. Chce to jen do toho se opřít ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama