Červenec 2014

TWWLB │ Kapitola pátá

30. července 2014 v 19:13 | Rainy |  The World We Left Behind
Voilá! Už jsem ani nevěřila, že to dneska zvládnu. Všechno kolem je teď trochu (čtěte více) uspěchané. Vlastně nevím, co dělat dřív.. Uklízet, vařit, nakupovat, psát, dodělávat objednávky na grafiku.. Skoro se mi zdá, že budu potřebovat další prázdniny, abych se dala do kupy po tady těch. :D Dobře, to přeháním

Dříve, než tady uzavřu tohle své povídání... Ráda bych poprosila všechny, kteří o povídce ví více, než ostatní, aby si tu jednu konkrétní věc nechali pro sebe. Moc děkuju. :)

Za beta read děkuji Juliet. :)

Teď už tedy jen: Příjemné čtení. :)


Tolik otázek...
mi běží hlavou, odpovědi hledám sama
Vím, že už mě neslyšíš
Nikdy víc
Mám toho tolik na srdci
a nejvíce slov rozloučení
Ale vím, že už je neuslyšíš

V hlavě mi křičí vnitřní hlas
slova, která jsem Ti nestačila říct
A jak se utápím ve svých výčitkách
Nemohu vrátit čas a všechno Ti říct
Vše Ti říct
Nemohu vrátit čas a vše Ti říct


(Skylar Grey - Words, karaoketexty)In Secret - Over the love

26. července 2014 v 16:19 | Nebeská |  Videa stvořená námi
Tohle bylo docela rychle vytvořené video - musím se taky trochu kopat k tomu, abych se udržovala ve formě, že ano. :D
Jelikož jsem celou dobu koukala jen na filmy, nakonec jsem narazila na jeden, ze kterého jsem chtěla udělat video ^^ no a tady ho máte.
Určitě se na něj koukněte ;)


2. kapitola

25. července 2014 v 12:50 | Nebeská |  The World is Darker
Tak je už prý pátek :) A s tím i povídky ode mě... no, máte štěstí, že kapitoly už mám napsané, jinak by tu bylo ticho.
Od středy v noci jsem totiž zvracela, včera jsem se musela doplazit do práce, tam říct, že je mi špatně (sotva jsem stála na nohou a málem brečela, jo já se umím vždycky ponížit, ale kdybych to neudělala, tak jsem v průšvihu, protože agentura nemá dost lidí). Pak mě čekala jízda domů, byla jsem rozpálená jak pětník... no tak jsem blinkala, překvapivě a poté ležela jak chcíplá žába. Všechno mě bolelo...
Ale už snad budu ok. A to jsem tenhle tejden mohla mít i přesčas :/ Tak snad někdy příště.
Co se psaní týče, nevím, jak na tom budu - možná zase jen proležím celý den a nebudu dělat vůbec nic. :) alespoň, že jsem se zbavila té zvýšené teploty a už mě nebolí pokožka.

Už dost o mě, užijte si tuhle kapitolu :)TWWLB │ Kapitola čtvrtá 2/2

23. července 2014 v 11:00 | Rainy |  The World We Left Behind
Tak jo. :D Znáte mě, většinou kapitoly a články obecně zveřejňuji až odpoledne, ale vzhledem k tomu, že někdo už netrpělivě vyhlíží další kapitolu, rozhodla jsem se udělat změnu. :) Jen doufám, že nezklamu.

Všem přeju ať si užijí druhou půlku téhle kapitoly. Řekla bych, že dneska konečně začneme trochu více nahlížet do Nathaliiny povahy. Chápu, že vám vadí.... potkat na ulici takovou ženskou, asi bych jí taky měla akorát tak plné zuby. :) Ale vydržte.

Ještě jednou - příjemné čtení.The World We Left Behind - trailer

21. července 2014 v 11:12 | Nebeská & Rainy |  The World We Left Behind
Páni. Wooow. Týjoo. Mazeeec! - Tak takhle nějak to včera večer vypadalo u mě doma. Kdybych nebyla tak stydlivá, tak vám to snad i natočím.

Není to tak dávno, co jsem s Nebeskou mluvila o Světu (TWWLB) a ona mi slíbila, že když si najdu filmy, udělá mi k té povídce trailer. Jenomže, znáte mě… Občas dokážu být zatraceně líná a tím tuplem nerozhodná. Neměla jsem nejmenší tušení, jak by to video mělo vypadat, ani o čem by mělo vypovídat. A tak jsem ten nápad jednoduše pohřbila.

Jenomže, nebyla by to moje naše Nebeská, aby se toho nakonec stejně nechopila. Včera v podvečer mi na facebooku poslala první kousek a než jsem se nadála, byl trailer hotový celý. Jak to dopadlo, se můžete přesvědčit sami…

15. kapitola - Ztratit se s tebou

19. července 2014 v 13:44 | Nebeská |  It all Makes Sense When It's the End of the World
No, jak jsem včera rychle psala na FB stránkách, domů jsem se dostala až po 11 hodině odpoledne a v 5 ráno jsem vstávala do práce - no byla jsem dost mimo, sotva jsem svému muži udělala jídlo do práce na druhý den a lehla jsem - a byla hned mrtvá. Kolem 10 jsem se tak nějak probudila, a až nyní jsem se konečně dokopala k tomu, abych si přečetla a zkontrolovala, co jsem přeložila...

Mám tu pro vás opožděnou kapitolu a snad vás potěší :) Já jdu něco dělat, haha :PTWWLB │ Kapitola čtvrtá 1/2

16. července 2014 v 13:44 | Rainy |  The World We Left Behind
Je tady další středa a s ní další pokračování The World, We Left Behind. Původně jsem vůbec nevěřila že to stihnu. V současné době jsem totiž pryč - na "táboře" u kamarádky - a před odjezdem jsem měla spoustu starosti. Určitě vám o tom pak povím víc, protože to všechno pak bude určitě doprovázet spousta fotek v Harry Potterovském nádechu. Ale to až po někdy po sobotě.

Bohužel jsem byla donucena rozdělit kapitolu na dvě části, jelikož byla moc dlouhá. Tento kousek je o něco kratší, než ten druhý, který se zde objeví za týden, ale nějak jsem si nebyla jistá, kde to později utnout. Takhle snad nikomu nepřivodím infarkt (viď, Angie :P).

Přeji příjemné čtení. :)


Když se usměju a nevěřím,
uvědomím si, že se brzy probudím z tohoto snu
Nesnaž se mě opravit, nejsem porouchaná
Ahoj, jsem lež
žiju za tebe, takže se můžeš schovat
Neplač

Najednou vím, že nespím
Ahoj, jsem stále tady
Tohle všechno pozůstatek včerejška

(Evanesence - Hello, karaoketexty)


1. kapitola

13. července 2014 v 18:47 | Nebeská |  The World is Darker
Aloha, pokládci - sama se divím, že jsem to stihla - dneska jsem se naštvala, přetáhla si všechny věci na disk a přeinstalovala počítač. Samozřejmě, že jsem si zapomněla zkopírovat věci z poznámek na ploše... ani nevím, co tam všechno bylo, ale určitě to budu časem postrádat. :/
Ani si nejsem jistá, jestli mám na disku uloženou instalačku na word,... nebo je to už smazané. :D Nevadí; hlavní je, že mi zase funguje internet. Asi týden jsem měla problémy, nebyla jsem schopná se přihlásit k wifi... občas to naběhlo po deseti minutách, jindy to bylo v háji celý den - jako v pátek a dneska ráno.
Ale už je vše ok a tady máte další kapitolu k mé nové povídce :)6. kapitola - Setkání

11. července 2014 v 10:10 | Nebeská |  Quirk of Fate
Nedávno jsem se dala do čtení povídky mé jméno, má krev. Dočetla jsem pouze první díl - dál ale pravděpodobně pokračovat nebudu. Ale i to stačilo, aby se mi vrátila moje psaní nálada na 100% zpátky a začala jsem psát.

Vymyslela jsem další povídku. Ale k tomu musím nějakou starou dopsat, haha. Budu se snažit... ;)

Tak jako tak, doufám, že zanecháte komentáře. Sense tenhle týden nebude - sice je překlad hotový, ale dám vám čas na rozdýchání rychle přidaných kapitol a navíc, ostatní povídky mají taky právo na svůj prostor. :D

Pěkné počtení,
NebeskáTWWLB │ Kapitola třetí

9. července 2014 v 17:24 | Rainy |  The World We Left Behind
Dneska mám pro vás takové malé překvapení. A ano! Je to nová kapitola! V následující kapitole totiž najdete něco speciálního.. Ne, neřeknu vám co to je. Až to uvidíte, určitě to poznáte. :)

Co jinak? Jak se vám daří? Jak si užíváte prázdniny? Já jsem zatím pořád v jednom kole. Zvlášť dneska jsem začala poněkud vyšilovat, že vůbec nic nezvládám. Chodím po obchodech, vyrábím, uklízím, vařím, peču... Pořád něco. Jen na psaní není čas.

Ráda bych se vám ještě omluvila za moře chyb, které v této kapitole určitě najdete. Jak jsem řekla - bojuju s nedostatkem času. Takže, kdyby měl někdo obraceč, víte kam ho poslat. :D

Předem děkuju za komentáře. ;)


Zkoušela jsem nést tíhu celého světa
Ale mám jen dvě ruce
Doufám, že budu mít možnost procestovat svět
Ale nemám žádné plány

Přeji si, abych zůstala navždy mladá
A nebála se zavřít oči
Život je hra pro každého
A láska je výhra

Tak mě vzbuď, až bude po všem
Až budu moudřejší a starší
Celou dobu jsem hledala sama sebe
A nevěděla jsem, že jsem ztracená
Nevěděla jsem, že jsem ztracená...

(Birdy - Wake me up; karaoketexty)