Srpen 2014

11. kapitola - Pomluvy

24. srpna 2014 v 21:57 | Nebeská |  A co když je to pravda?
Jak jsem psala na FB, zítra se stěhujeme a budu bez internetu - pouze ten, co budu mít na mobilu a to kdo ví, jak to bude. Snad se to všechno potom vyřeší a budu schopná přidávat, ale zatím tomu moc nevěřím. No snad se donutím k tomu, abych psala ;) Mějte se pěkně a snad se vám tahle kapitola bude líbit.Procházka parkem

22. srpna 2014 v 22:02 | Rainy |  Mix všehochuti
Tak vás zdravím, plantážníci! :) Omlouvám se za to ticho tady, ale jak Nebeská avizovala na facebooku - má toho hodně. A já.. já už se ke své situaci vyjádřila pod minulým článkem. Třeba dneska jsem zjistila, že do konce prázdnin nemám volný jediný den! Pořád se něco podniká, jezdí, nakupuje, pracuje... no prostě hrůza. :D Potřebuju prázdniny na prázdniny.

A to už vůbec nemluvím o tom, že stále nemám návrh žádného pořádného designu do té velké soutěže na Srdci blogu...

V následujícím článku naleznete pár fotek, které jsem dneska vyfotila na procházce se svou kamarádkou. Snad se budou líbit - alespoň některé. Podotýkám, že tentokrát jsou upravené jen minimálně.
TWWLB │ Kapitola šestá 2/2

16. srpna 2014 v 22:15 | Rainy |  The World We Left Behind
Tak jsem si konečně našla trochu času, abych přidala další část TWWLB. Moc se omlouvám všem, kteří tady už od středy vyčkávají, ale bylo toho teď kolem mě tolik, že se mi to vlastně ani nechce vypisovat. Ale abych neprudila... pořádali jsme opravdu veliké oslavy a pak to všechno ještě mělo dozvuk v podobě pohodového odpoledne s kamarády. :) Jo, je to legrační... Tolik chystání a plánování a teď je to všechno fuč. Jsem dospělá. A hádám, že taky jediná, která z toho má parádní hrůzu. Ale o tom si teď povídat nebudeme...

Otázka, která se zcela logicky nabízí je, kdy bude sedmá kapitola téhle povídky... A já nemám zdání. Další část je skoro napsaná. Chybí mi jen asi tři stránky (odhadem), ale nemám zdání, kolik času budu mít já ani kolik ho bude mít Juliet. Jinými slovy vám chci říct, že pokud se něco nezmění, najíždíme do mého neoblíbeného stylu "pokračování bude, až ho dám dohromady". Mrzí mě to. Ale bohužel... Chci si užít ještě poslední dny prázdnin a během školního roku to bude marné úplně. Snad mi neutečete. :)

Za beta read opět díky Jull.

Tak jo. Konec debat. Jdu spát. Mám deficit jak o zkouškovém.

Mějte se krásně a užívejte si léta. :)

R.4. kapitola

10. srpna 2014 v 11:05 | Nebeská |  The World is Darker
Aloha bobánci, tak jsem konečně tady - pouze na skok. Původně jsem chtěla tenhle okamžik na chvíli oddálit, ale hádám, že konec povídky nejde zastavit - leda, že bych ji přepsala, ale to s mým nedostatkem času nejde. Celý tenhle týden jsem jezdila s přítelem před mojí prací na jeden barák, kde jsem mu pomáhala - včera jsme tam byli celý den.
Prošla jsem několika stádii únavy - vyčerpání, tupost, smích,... až jsem to přechodila. Spala jsem nějakých 7 hodin, jsem skopaná jak do kuličky, on se ne a ne probudit, neboť toho má už plné kecky a já mám zejtra ranku. No to potěš koště.
Když nad tím ale teď tak přemýšlím, tak ani nevím, jaký věci se mi zdály a nad kterýma jsem jen přemýšlela... hmmm...
Ale dost o mě, užijte si tuhle kapitolu, očekávám komentáře ;)
NebeskáNa výletě v podhradí

8. srpna 2014 v 19:39 | Rainy |  Mix všehochuti
Nejlepší akční dny jsou ty, u kterých to nejmíň čekáte. Třeba dneska.... říkala jsem si, jaká to zas bude nuda a dopadlo to tak, že jsem v osm ráno vypadla z domu a vrátila se teprve teď. Bolí mě hlava, bolí mě nohy, oči držím otevřené prakticky jen silou vůle, ale jsem spokojená. Mám letní náladu. A já letní nálady přímo miluju. Zvlášť poté, co jsem si vyřešila jeden problém, který mě stíhal už pěkných pár měsíců. Připadám si volná. No a taky si užívám dětství, budu upřímná. :D Zní to zvláštně, ale když jsme dneska šli na oběd, děsně mě deptalo, že jsme neskončili v té restauraci, kde měli trampolínu. Byla obrovská! Vážně jo! Ok, nechám těch svých žvástů. Zpátky k tématu.

Ehm. Další z těch neplánovaných akčních dnů jsem zažila před týdnem, když mě zcela neočekávaně babička vytáhla na nedaleký hrad. Sice se mi vůbec nechtělo, ale řekla jsem si, že nemůžu být takový lenoch, že mám prázdniny a měla bych taky něco dělat. A tak jsem sbalila foťák a jela. Že nejdeme přímo na hrad mi bylo sděleno až na místě. No, nevadí... Aspoň jsem se konečně vyřádila na lidech (změna po těch kytkách)...TWWLB │ Kapitola šestá 1/2

6. srpna 2014 v 9:49 | Rainy |  The World We Left Behind
Zdravíčko. :) Omlouvám se, že jsem se zase celý týden neozvala, ale řešila jsem nějaké zdravotní problémy - horečky, únavu, bolest v krku - a nebyla schopná vůbec ničeho včetně čtení nebo psaní. Osobně považuju za menší zázrak, že se mi včera udělalo líp, takže jsem mohla dopsat tuhle kapitolu - jojo, měli jsme na mále, s čtyříctkami bych to vážně nedala. Nakonec se mi to povedlo. Tedy snad.

Bohužel jsem kapitolu pro její délku byla donucena opět rozdělit na dvě části. Tahle je o něco málo kratší. Ale nějak jsem se to vzhledem ke zdraví Angie bála utnout později. :D

Za beta read opět díky Juliet.

Kapitola věnovaná Angele. Máš to mít. :D

Tak... Příjemné čtení. :)


Světla zhasínají, jsem úplně sama.
Všechny stromy venku jsou pohřbeny pod sněhem.
Trávím mojí noc tančením s vlastním stínem.
A drží mě to
A nikdy mě to nepustí

Pohybuji se pomalu a jistě,
Ale je to jako vodopád.
Jo, pohybuji se pomalu a jistě
Kolem těch, které jsem znala.

(Of Monsters & Man - Slow and Steady, karaoketexty)Stories // Faceless Multifandom

4. srpna 2014 v 1:45 | Nebeská |  Doporučujeme
Na tohle jsem narazila před několika hodinama a oslovilo mě to tak, že se o to musím podělit - a konstatovat, že se o to sama pokusím. Pokusím se o video, ve kterém neukážu jedinou tvář postavy. No, asi... rozhodně to nebude moc jednoduché, ale tak uvidíme. :)
Neříkám, že to zvládnu - a kdy, ale uvidíme. :)


3. kapitola

3. srpna 2014 v 11:50 | Nebeská |  The World is Darker
Už asi po třetí mi spadl prohlížeč. Z ničeho nic. Takže se mi přerušilo stahování, neuložil se mi článek a ještě jednou a budu opravdu sprostě nedávat.

Takže rychle řečeno: další kapitola, omlouvám se Lukášovi, bohužel asi žádná polonahá Lena nebude. Užijte si kapitolu a těším se na komentáře ;)10. kapitola - Vydírání

1. srpna 2014 v 11:18 | Nebeská |  A co když je to pravda?
Ahoj,
asi jste všichni očekávali něco jiného, ale i tahle povídka se musí pomalu posunovat kupředu - no zatím stojí stále na stejném místě, ale mám další 3 hotové kapitoly, takže ještě chvíli 100% bude pokračovat. :D

Já jsem měla krušný týden, ale zdá se, že se ze svého zdravotního stavu dostávám a bude mi líp - teď jen vyřešit pár kreténů v práci a otázka, mám zůstat nebo ne?

Ale to je samozřejmě jen na mě, vy si hlavně užijte tuhle kapitolu a slibuju, že zase začnu psát ;))

Nebeská