Září 2014

Bones trailer & info

29. září 2014 v 11:08 | Nebeská |  Bones
Moji drazí a nejmilejší,
s radostí vám chci představit trailer k nové povídce. Už jsem se zmiňovala na fb stránkách o tom, že mě chytl jeden nový příběh a sedím nad tím pořád. Bohužel, nedalo mi to a pustila jsem si sony vegas a tamtadadááá, zde to je!
Nemyslím si, že vás zrovna s tímhle fandomem potěším, ale budu ráda za okomentování videa :)
Nenalhávám si, že to budete všichni číst, spíš jen málokdo - dokonce i Rainy mě nyní překvapila, když řekla, že se na to těší a bude to číst. V podstatě tuhle povídku dělám jen pro sebe, protože mě naprosto chytila a to, co o tomto páru je na internetu - hlavně na fanfiction.net, pro mě není dostačující ^^
Příjemné shlédnutí,
Nebeská

12. kapitola - Snaha

26. září 2014 v 16:21 | Nebeská |  A co když je to pravda?
Jelikož na mě Rainy trochu tlačí - nedávno mi nadávala, že mám tolik čtenářů, ale to, co chtějí, jim vůbec nedávám a proto jsem tady s další kapitolou k A co když. Právě sedím na barové stoličce v kuchyni, vařím rajskou a chystám se na psaní. Ano, konečně mě to popadlo.
Jinak bych ráda konstatovala, že jsem začala i přemýšlet nad pokračováním k Who am I, protože jak už jsem řekla, Rainy je moje otravné dítko. :D Buďte jí vděční.
No, ale už vás nechám číst a těším se na vaše komentáře,
Nebeská


Valerie & Peter || Streets empty

24. září 2014 v 21:27 | Nebeská |  Videa stvořená námi
Drahoušci, tak jsem tady s tím videem, o kterém jsem dneska mluvila - k Red riding hood. Omlouvám se za to, že tam mluví anglicky, ale nemůžete ode mě čekat něco jiného :D Já prostě koukám na filmy jen v angličtině ^^


Little Dove; info o povídce

24. září 2014 v 10:01 | Nebeská |  Little Dove
Tuhle povídku jsem napsala před dávnou dobou. Okej, jen pár měsíců, ale konečně jsem se rozhodla, že ji zveřejním. Je dopsaná, takže se nemusíte bát, že budete čekat věky :P
U mě je relativně všechno ok, až na neustálou únavu, problémy s prací atd :) V pondělí jsem dodělala další video na Red Riding Hood, tak jsem po dlouhé době měla zase radost. Neb jsem jinak pořád jen makala a neměla na nic čas.
No, už zase poběžím, tak zatím papa
PS: snad se vám povídka zalíbí
Nebeská


TWWLB │ Kapitola osmá

20. září 2014 v 16:53 | Rainy |  The World We Left Behind

Přeji pěkné sobotní odpoledne! Jak jsem slíbila, mám pro vás další kapitolku. Mě osobně se psala poměrně jednoduše, tak doufám, že bude utíkat i vám. Kdy bude další, vám teď říct nedokážu. Na příští víkend už toho mám spoustu, takže vás prosím, mějte strpení. Teď už mi tedy nezbývá říct víc než: Příjemné čtení a hezký zbytek víkendu! :)Co by se stalo
Kdybych šla?
Jen odešla bez jakéhokoli důvodu
Divil by se někdo proč?
Postrádal by mě někdo?

Protože život pro mě není jednoduchý
Není snadný o samotě
Toto je moje cesta
Je osamělá

(Lonely - After Forever; karaoketexty)


16. kapitola - Mrtví nebo živí

19. září 2014 v 18:00 | Nebeská |  It all Makes Sense When It's the End of the World
Joooo, tak jak jsem se domnívala, že mám neomezený internet, tak… to nebyla pravda. Já si říkala, že je to nějaký divný, ale nedalo mi to a musela jsem to zkusit. Nakonec se mi nahlásilo zbývajících 5 MB, který nevydrželi ani 24 hodin a nevím, jak je to možné. :D
Díky bohu však můj dokonalý muž má neomezený internet na mobilu, takže mu ty čísla trochu zvětšuju. :D
Ale už mlčím, zatím pac a pusu, Nebeská ;)Broken Wing; 10. kapitola

17. září 2014 v 11:00 | Nebeská |  Broken Wing
Ahoj, je tu velké překvapení - já! Aneb jsem právě zjistila, že mám prý na mobilu neomezený internet. Je to nějaké divné, ale tak jsem si řekla, že to zkusím. :D Alespoň sem konečně hodím kapitolku.
Rainy má očividně pořád problémy s blogem a já ještě nějakou chvíli budu bez internetu. Teda doufám, že mám opravdu neomezený na mobilu, jinak se tady zase chvíli neuvidíme. :D
Jinak nestíhám - chodím do normální práce a pak po/před toho mám až moc, noťas skoro nezapnu. Ale budu se snažit.

Zatím pac a pusu, NebeskáTWWLB │ Kapitola sedmá 2/2

14. září 2014 v 10:52 | Rainy |  The World We Left Behind
Nenávidím Internet Explorer a začínám mít plné zuby i celého slavného blog.cz. Přijde mi scestné, že problém s přihlášením do administrace se řeší už měsíc, stejně jako mi přijdou poněkud úsměvné ty odměny, které jsem dostala, za proběhnou grafickou soutěž. Samozřejmě jsem to nedělala pro ceny... Mým původním záměrem bylo proslavit blog. To ale nakonec nemění nic na tom, že tím, co jsem před týdnem dostala poštou, budu moct nejméně dva roky obdarovávat své sestřenky (13 a 7 let) a bratránky (7 a 6 let) na Vánoce.

Fajn. Tolik k mému současnému vztahu k blogu. A teď k tomu podstatnému. :) Jak jsem slíbila, přináším vám pokračování TWWLB. Tahle část je o trochu kratší než minule, ale doufám, že bude tedy alespoň trochu svižnější. Už teď vám mohu prozradil, že v další kapitole se konečně dočkáte nějaké té akce a taky... Draca. Slibuju, že tentokrát to bude více než tři řádky.

Pokud se všechno bude vyvíjet tak, jak bych chtěla, mohla by být další kapitola zase o víkendu.


Rainy

P.S. Chyby, odkazy, styly i formátování pořádně upravím teprve poté, co se blog vzpamatuje. Kdybych to měla dělat tady, na IE, nejspíš bych u toho zestárla.

TWWLB │ Kapitola sedmá 1/2

6. září 2014 v 18:13 | Rainy |  The World We Left Behind
Je první týden školy a já už jsem snad ve všem pozadu. Dobře to krapet přeháním, ale stejně se mi zdá letos ten začátek nějaký těžký. A nemyslím teď kvůli rozvrhu nebo tak - na ten jsem si zvykla a vlastně už s ním jsem docela spokojená. Jen kdyby toho všude nebylo tolik... nebo já nebyla tak zodpovědná. :) Příští týden píšem asi tak čtyři testy a já ještě neumím zhola nic... Klasika.

Co vy, jak se máte? Jak si užíváte víkend? Já od rána pořád něco zařizuju... knížky, učebnice, zápisy do školy, vaření,... A zítra jedem na výlet do Olomouce. Na to se docela těším - osobně to vidím jako takový poslední záchvěv prázdnin a vlastně celého léta obecně.

No nic. Konec kecání - biologie volá! Vy si užijte kapitolu a určitě mi dejte vědět, jak se vám kapitola líbila/nelíbila. Omlouvám se, že mi to tak trvalo. Snad to bude stát za to. Bohužel je kapitola zase natolik dlouhá, že ji musím rozdělit na dvě části - jinak by to blog nestrávil.

Pro upřesnění... Nathalii jsme opustili ve chvíli, kdy odcházela z ministerstva kouzel poté, co na Harryho vyrukovala s úplně novým druhem magie.

Rainy

P.S. Omlouvám se za všechny chyby. Jull je touhle dobou ve Španělsku. Až se vrátí tak mi to určitě ošéfuje. :)


Potřebuji velký krok
Potřebuji ostrý nůž
Musím vyříznout tyto jizvy
přímo z mého života

Pocit ochrnutí
jako bych zamrzla v čase
Jen chci zavřít oči
ať je to pryč

(Begin again - Rachel Platten, karaoketexty)