16. kapitola - Mrtví nebo živí

19. září 2014 v 18:00 | Nebeská |  It all Makes Sense When It's the End of the World
Joooo, tak jak jsem se domnívala, že mám neomezený internet, tak… to nebyla pravda. Já si říkala, že je to nějaký divný, ale nedalo mi to a musela jsem to zkusit. Nakonec se mi nahlásilo zbývajících 5 MB, který nevydrželi ani 24 hodin a nevím, jak je to možné. :D
Díky bohu však můj dokonalý muž má neomezený internet na mobilu, takže mu ty čísla trochu zvětšuju. :D
Ale už mlčím, zatím pac a pusu, Nebeská ;)
16. kapitola - Mrtví nebo živí

Druhý den si neřekli ani slovo. Carol se vzbudila v jeho náručí a Daryl se zdál být tou stejnou osobou, jako vždy - nepříjemný a tvrdý - takový, jakým chtěl, aby ho lidé vnímali, ale i přesto když byl s ní, ukázal svou něžnou stranu. Byla za to vděčná - že nebyl náladový a neodstrkoval ji stranou.

Pokaždé, když se na ní podíval, věnoval jí svůj typický pokřivený úsměv, který byl však zápětí smazán zamračením mezitím, co jeho oči sjely k poraděnému boku. Toho rána jí navrhl, aby ho znovu obvázala. Chtěl se tím vyhnout jakýmkoliv problémům.

Samozřejmě, že prostestovala, ale Daryl vyhrál.

Tak jako pokaždé.

Venku panovalo příjemné počasí, což pro ně bylo zvláštní. V poslední době bylo jen chladno. I přes studený vánek, slunce je dokázalo ohřát. Carol stála venku se zavřenýma očima a vychutnávala si doteky paprsků na její tváři. Na okamžik zapomněla, kde byla - a kým - vše, na čem záleželo, bylo teplo, dotýkající se jejích líček. Zlehka si povzdechla, a když otevřela oči, spatřila Daryla, který stál na druhé straně dvora a sledoval ji. Její rozpálené tváře chytly červený odstín a raději pohlédla dolů, na zem a překřížila ruce na hrudi.

"Jaký má smysl, abychom tohle všechno dělali, když stejně za pár dní odejdeme?" zeptala se Andrea mezitím, co se postavila vedle Carol.

Tázaná se zamračila a pohlédla na blondýnu, která si stínila oči před sluncem. "Nevím," odpověděla s nepatrným pokrčením ramen. "Už se neptám," dodala rezignovaným tónem.

Andrea si jí prohlédla od hlavy k patě a svraštila obočí. Nesnášela, když se Carol nedokázala postavit za svůj názor tak, jak by měla. Prožila si své, ale Andrea věděla, že někde hluboko uvnitř je žena, která čeká, až bude moc vykřičet všechny své emoce ven, do světa. "No… měla bys," řekla nakonec.

"Jaký to bude mít smysl?" zeptala se a spustila ruce podél těla. "Nikam mě to neposune… nikomu z nás to nepomohlo, když Rick rozjel svoji šarádu," vysvětlila tiše. Rick k ní byl milý, když spolu mluvili, ale pomalu se začínalo projevovat jeho přísné, nekompromisní chování a Carol zajímalo, jestli je frustrovaný kvůli Lori nebo má problém s celou skupinou. Nebyla si tím jistá, ale zato věděla, že bude držet svá ústa zavřená a půjde kamkoliv jí bude řečeno.

Už měla dost hádek - chtěla být pouze šťastná a poprvé za douhou dobu byla. Její štěstí na ní znovu hledělo z druhé strany dvora; zlehka se usmála a poté se odvrátila.

Andrea nedokázala skrýt úsměv. "Co to je s tebou a s Dixonem?" zeptala se s překřížením rukou na hrudi a ramenem nepatrně šťouchla do Carol. Andrea nebyla zrovna tím typem, který měl rád drby, ale nebylo toho příliš co dělat v dnech, jako byly tyto.

"Co - co tím myslíš?" pronesla překvapeně Carol.

"Ale nedělej se," usmála se blondýnka. "Neříkej mi, že nevidíš způsob, jakým na tebe hledí? A navíc s tebou zůstával téměř každou noc," pokračovala, ve snaze dostat nějakou reakci od Carol.

Zavrtěla hlavou. "Upřímně," začala s pohledem upřeným k Andree. "Já nevím,"

A to také byla pravda. Nevěděla, co se mezi nimi dělo a nedomnívala se, že Daryl měl nějaké tušení.

"No, ať už je to cokoliv… jsem ráda, že někdo v téhle skupině našel štěstí," odpověděla blondýna upřímně, než se zlehka dotkla její paže a poté odešla pryč.

Carol sdílela její radost. Na jednu stranu to bylo zvláštní, najít štěstí teď, ikdyž šla tak dlouho bez něj. Nedokázala určit, co mezi ní a Darylem je - nespali spolu. Ale pokud měla být upřímná, včerejší noc byla k něčemu opravdu vážně nakloněná… nebyla si však jistá k čemu - i přesto se mezi nimi něco závažného odehrálo. Chtěla se ptát sama sebe, co dalšího se stane, ale nedělala to.

Ptaní se otázek vedlo k dalším, složitějším věcem a poslední věc, kterou si nyní Carol přála, bylo odstrčit Daryla stranou.

D/C/D/C/D/C

Toho dne bylo krásné počasí a tak se Daryl rozhodnul, že půjde na lov. Bylo to už několik dní od doby, kdy vyšel z domu do lesů. Ať už něco chytí, nebo ne, stále je to pro něj dobré, když se dostane pryč od všech ostatních ze skupiny. Ne od Carol, samozřejmě. Upřímně, jakmile vykročil z hlavních dveří, uvědomil si, že by se nejradši otočil a šel zpátky k ní.

Nelíbilo se mu opouštět ji - cítil se lépe, když byla poblíž něho a rozhodně to nebylo kvůli jeho bezpečnosti - věděl, že by ho nedokázala ubránit - ale on byl schopen ochránit jí a to mu dávalo pocit neuvěřitelné úlevy.

Mezitím, co se přikrčil u pahýlu statného stromu, odstrčil stranou veškeré myšlenky a pohledem přejel okolí, ujišťujíc se, že chodec před ním je tím jediným. Chtěl si být jistý, že kolem nejsou další - ten napatrný zvuk šípu by mohl způsobit chaos a ten Daryl momentálně nyní nepotřeboval.

Jakmile si byl jistý, že je chodec o samotě, popadl nejbližší kámen, přiblížil se k němu a těsně předtím, než se napřáhl k úderu, se zrůda otočila a pomalu k němu vzhlédla. Daryl nemeškal a udeřil ho do hlavy.

"Ty odpornej sráči," zavrčel Daryl, než vystřelil ze samostřílu a šíp provrtal díru skrze chodcovo oko. Postava se okamžitě zhroutila k zemi. Daryl pomalu přistupil, nohu položil na hlavu a rukou vytrhl šíp ven, aby se vzápětí rozhlédl kolem sebe.

Mezitím, co nabíjel svoji kuši, zaslechl hlasitý skřípavý zvuk hned za ním.

D/C/D/C/D/C

Carol seděla v obývacím pokoji a hleděla z okna ven. Výhled zanechali bez překážek, aby byli schopní vidět jakékoliv náznaky přicházejícího nebezpečí. Pravda však byla taková, že se Carol koukala ven jen z toho důvodu, aby jí neunikl okamžik, kdy se bude Daryl vracet.

Po několika hodinách práce venku se všichni stáhli do domu - nyní se už pomalu začínalo smrákat, a když nad tím tak Carol přemýšlela, Andrea měla pravdu.

Co to mělo za smysl opravovat věci kolem domu, když se ho brzo chystají opustit?

S povzdechem se rozhlédla po obývacím pokoji; Michonne seděla jen stopu od ní a bavila se s T-Dogem o jejich minulosti. Carol si byla jistá, že T-Dog měl slabost pro čokoládovou bojovnici - možná že byla trochu nešikovná v zachycování signálů, protože i Bůh věděl, že nedokázala rozpoznat Darylovy pohledy, pouze všichni ostatní jí to neustále přiopomínali - ale tohle dokázala poznat.

Nikdy nemluvila s Michonne - nikdo z jejich skupiny. Netrávila mnoho svého času s ostatními - popravdě, Carol si pouze vzpomínala na to, že se držela se skupinou pouze při večeři a zbytek času trávila v podkroví nebo se ztratila z dohledu ostatních ve staré kůlně.

Carol si uvědomila, že byla zvyklá na samotu a nechtěla být rozrušována. A navíc si Michonne jistě nepřipadala přijatá do jejich řad, obzvláště, když byl Daryl v okolí. Dokázal každého přimět cítit se blbě i pro nepodstatnou věc a i přestože Carol věděla, že jí Michonne nezranila naschvál, nikdo z nich, ani ona sama, nebyla schopná Daryla zastavit.

S mnutím si zadní části krku se postavila a setkala se s Glennem ve dveřích.

"Jsem to jen já, nebo si i ty připadáš tak podrážděná?" zeptal se jí náhle.

Trochu se ušklíbla. "Ne, nejsi to jen ty," řekla s nepatrným nakrčením obočí. "Myslíš si, že je to dobrý nápad, jen tak se sebrat a odejít?" dodala potichu mezitím, co se rozhlížela, zdali Rick není v okolí.

Glenn si povzdechl a napodobil ji. "Nemyslím si," přiznal, když si byl jistý, že bývalý šerif není v okolí. "Máme tady něco dobrého, výjimečného a možná že riskujeme útok, protože jsme tu jako na dlani - zatím se nic nestalo a myslím, že odchod by byla chyba." Odpověděl šeptem.

"Rick pouze dělá to, co si myslí, že je dobré," přerušil je náhle Hershel z jídelny. Seděl tam a čistil svou zbraň; pomalu k nim však vzhlédl. "Je to plán, se kterým možná většina nesouhlasí, ale je náš jediný."

Carol si s Glennem vyměnili pohledy, než se otočili zpátky k Heshelovi.

"Zůstaneme a budeme riskovat, že se tu přežene další skupina chodců," pokračoval starý muž.

"Ale žádného jsme už několik dnů neviděli," odpověděl mu Glenn.

"To ale neznamená, že tam venku nejsou. Také jsme je tenkrát na farmě neviděli přicházet," řekl a mladík přikývl. "Rick pouze chce, abychom našli bezpečnější místo. Můžeme zabarikádovat okna, zamknout dveře a postavit ploty, které nás vyvedou z nebezpečí - vše, co jen budeme chtít," pokračoval dál mezitím, co složil svou pistoli a pomalu se vydal k nim. "Ale to nezastaví desítky těch věcí, aby se sem dostaly. Zničily by všechno, jako to udělali s mojí farmou."

S tím Hershel pokýval hlavou a odešel pryč.

Glenn pohlédl na Carol, která ho pouze se slabým úsměvem poplácala po rameni a odešla do kuchyně.

D/C/D/C/D/C

Glenn se vydal do obývacího pokoje s rukama v kapsách a podíval se z okna ven. V dálce viděl něco, co se pomalu blížilo k nim - otevřel pusu, aby něco řekl, ale poté ji rychle zavřel. Pokud to byl chodec, sám by si naběhl ohledně toho, co řekl. Ještě chvíli čekal, dokud opatrně nevyšel ven a nespatřil Daryla se zakrvácenou laní, přehozenou přes jeho ramena.

"Hodláš mi pomoc s touhle těžkou mrchou, nebo tady budeš jen stát a čumět, jak se s tím táhnu?" zeptal se Daryl s odfrknutím a vzápětí se k němu Glenn rychle vydal.

Carol mezitím stála v kuchyni a spolkla doušek vody, s pohledem upřeným ven z okna na zadní dvorek. Venku bylo stále světlo a tak si mohla prohlédnout všechno, co těch pár dní dokázali udělat. Byla to velká škoda, že nakonec musí opustit místo, kde tak těžce pracovali.

Když položila skleničku na pult, světlo žárovky začalo blikat. Okamžitě věděla, že generátor pravděpodobně nemá dostatek benzínu. Za poslední měsíc velice úspěšně šetřili energii a toto bude poprvé, kdy se musí doplnit palivo. Naštěstí pro ně, v domě byl ještě jeden generátor - ten, který připravili do jednoho z aut na konci tunelu, kdyby se něco stalo - a do obou měli dostatek benzínu.

"Vypadá to, že budeme muset doplnit generátor," poznamenala Maggie, zatímco vešla do kuchyně a upřela pohled k blikajícímu světlu.


"Dojdu pro benzín do kůlny," řekla Carol.

Maggie zavrtěla hlavou. "Já to můžu udělat."

Carol se pousmála. Věděla, že mladší dívka má o ní starost, aby si neublížila ještě víc. "Budu v pořádku, Maggie. Není to, jako kdybych měla přitáhnout k domu celou čerpací stanici," řekla s mrknutím.

Před domem mezitím Glenn popadl přední nohy srny a Daryl zadní, aby ji mohli odnést až k domu.

"Ta zatracená potvora mi málem utekla," poznamenal Daryl s odfrknutím. "Dělej prcku, zas tak těžký to není!" ušklíbl se, sledujíc Glenna a jeho úsilí udržet jeho stranu laně nahoře. Daryl ale musel uznat, že to byla jedna z těch těžkých, které kdy chytil, ale to byla dobrá věc - znamenalo to víc masa pro všechny.

Glenn si odfknul, frustrován. "Narazil si tam někde na chodce?"

"Jenom na pár. Motali se tam jako banda…--"

Daryl byl přerušen výkřikem, ze kterého mrzla krev v žilách. Okamžitě rozpoznal Carol - upustil laň na zem a rozběhl se kolem domu, odkud slyšel jekot.

D/C/D/C/D/C

Carol dorazila ke kůlně vzadu na dvorku. Jakmile otevřela dveře a vešla dovnitř, musela si zakrýt nos. Cítila shnilý pach, vycházející z kůlny. Byla si naprosto jistá, že tam nebyly žádné mrtvoly - tedy, domnívala se. Carol za sebou nechala otevřené dveře, aby vpustila dovnitř trochu světla a vydala se kupředu. Sotva však učinila dva kroky, za rohem z regálů spatřila dva chodce.

Z plna hrdla vykřikla.

Dokud se však neotočila a nespadla přes svoji vlastní nohu, nezjistila, že byli přivázaní.

Byli to chodci, které Michonne vodila s sebou.

I přestože byli na okovech, byla k smrti vyděšená a roztřeseně se snažila dostat na nohy, dokud nespatřila před sebou dobře známé boty. Vzápětí ucítila silný, leč jemný dotek, když jí Daryl zvedl ze země. Jeho ramena a záda byly pokryté krví, ale na tom mu nezáleželo - pouze se musel ujistit, že je Carol v pořádku.

Z dálky slyšeli zbytek jejich skupiny, jak se vydávají ke kůlně.

Daryl ji přitáhl blíže a popostrčil ji ke dveřím. "Jsi zraněná?" zeptal se. Jako odpověď se mu dostalo rychlé zavrtění hlavou. I přesto, že mu dala najevo, že je v pořádku, nebylo to pro něj dostačující. Očima ji rychle zkontroloval a dokonce položil ruku na její čelo, aby se ujistil, že nemá horečku. Nezdálo se, že by byla zraněná - pouze vyděšená a to mu nahánělo téměř stejný strach.

Až poté zaslechl chroptění, vycházející z kůlny. Ohlédl se na skupinu za sebou, vytáhl Carol ze dveří a vešel dovnitř. Spatřil dva chodce, které málem zastřelil toho dne, kdy byla Carol poraněna.

"Co to kurva je?" vykřikl Daryl, kráčejíc z kůlny.

"Daryle, uklidni se," pozvedl ruce Rick a snažil se ho uklidnit.

"Jebat na to, uklidnit se - tys věděl, že tam ty věci jsou?" zařval rozzuřeně.

"Prosím, řekni, že jsi to nevěděl," vydechla Lori s pohledem upřeným na svého manžela. "Sám jsi mi pověděl, že jste je s Michonne nechali přivázaný dole ve městě," dodala a tiskla si k sobě svého syna.

"Já… nechte mě to vysvětlit," začal rychle Rick, když se kolem něj začal tvořit chaos. "Poté, co jsem si promluvil s Michonne, podala mi vcelku dost dobrý důvod… pokud je budeme držet kolem sebe, až začneme cestovat, je tu menší risk…--"

Ale jeho slova byla přerušena Glennem a jeho vysoce postaveným hlasem. "Čeho? Jsou to chodci, Ricku!!"

"Přesně, pokud je ostatní ucítí, nechají nás napokoji!" podíval se přímo na mladíka a oba dva si vybavili okamžiky ve městě, před mnoha měsíci. Tenkrát na sobě měli krev a vnitřnosti chodců a tak se dostali přes jejich stádo.

"Si ze mě musíš dělat prdel," zavrčel podrážděně Daryl.

"Do teď mě udrželi v bezpečí," promluvila náhle Michonne a všechny pohledy se upřely k ní.

Carol je ignorovala, pouze se otočila k Andree. "Prosím, řekni mi, že jsi o nich nevěděla," pronesla šeptem.

Blondýna rychle zavrtěla hlavou. "Přísahám, netušila jsem o nich."

I přesto, že Andrea dobře věděla, proč si Michonne držela chodce u sebe, nedomnívala se, že by s tím Rick souhlasil. Proto se nedivila, když řekl, aby je nechali ve městě.

Ale překvapení se dějí - chodci byli namísto toho tady.

D/C/D/C/D/C

Poté, co se všichni uklidnili po vzniklém chaosu, skupina se rozdělila a zanechala Ricka, Daryla, Hershela a Michonne, aby si promluvili o dalších krocích. Carol věděla, že je Daryl rozladěný, z toho že muž, kterého nazývá přítelem a ostatní vůdcem, zatajil něco tak důležitého. To přivedlo Carol na myšlenku toho, čím se Rick nakonec odlišuje od Shanea?

Pravda, Shane přišel o rozum a chtěl Ricka zabít - ale i bývalý šerif se začínal podobně chovat. Ne, že by popadl jednoho z nich a vzal ho ven na popravu - avšak lhal.

Rychle zavrtěla hlavou. Ne, Rick a Shane byli dva naprosto rozdílní lidé a ona si toho byla vědoma. Ucítila malý, štiplavý pocit provinění nad tou myšlenkou - musela se ujistit, že se o ni s nikým nepodělí.

Večeře byla toho dne rychlá, nikdo z nich doopravdy nejedl pospolu a srnka, kterou Daryl chytil, byla stáhnuta z kůže a rozřezaná na kusy pro nadcházející dny. Carol se potichu vydala po schodech nahoru s věcmi na koupel. Zavřela za sebou dveře a zapnula sprchu - čekala, dokud se voda neohřeje a až poté se svlékla a vstoupila dovnitř.

Tiše si povzdechla při neuvěřitelném pocitu horké vody, klouzající po jejím těle. Věděla, že dlouhé sprchování nebylo dovolené, ale ona si chtěla tento okamžik užít, jak nejvíce mohla.

Nadskočila při náhlém zaťukání na dveře. "Ano?" pronesla tiše a vykoukla ven ze zapářené sprchy.

"Můžu?" zeptal se Daryl váhavým hlasem.

Carol za sebou zavřela dveře a ucítila horkost, hrnoucí se jí do tváří. "P-pojď dovnitř, ano," řekla roztřeseně a cítila se jako naprostý idiot.

Opatrně otevřel dveře a první, co viděl, byla silueta jejího těla skrze skleněné dveře sprchy. Naštěstí pro něj bylo sklo kouřové a zapářené, proto mnoho neviděl; připadal by si jako zatracený perverzák, kdyby něco spatřil - ale nakonec to byla Carol, která řekla, že je v pořádku vejít do koupelny.

Když nepromluvil a jediné, co slyšela, byly zavírající se dveře, domyslela si, že odešel pryč. V následujících pár minutách bylo ticho, dokud nepromluvila: "Daryle?" zašeptala, aby se ujistila.

Chvíli se nic neozvalo.

"Seš si jistá, že seš v pohodě?" zeptal se náhle, opřený dlaněmi o umyvadlo s pohledem upřeným na odtok.

"Jen jsem byla překvapená, to je vše," odpověděla mezitím, co se pomalu myla. Věděla, že musí co nejdřív skončit - všichni měli omezený čas ve sprše a jí zajímalo, jak dlouho s ní ještě bude mluvit, dokud je pod vodou. Samozřejmě, že jí to nevadilo - zbožňovala fakt, že se o ni tolik zajímal. Ale na druhou stranu nechtěla, aby na ní byli ostatní naštvaní za vyplýtvání tolik teplé vody.

"Daryle."

"Carol."

Oba dva vyslovili jména toho druhého ve stejný okamžik. Carol se zlehka rozesmála - milovala, jakým stylem říkal její jméno.

Daryl jí nikdy neslyšel se smát. Přesto tento zvuk byl roztomilý - vykouzlilo to úsměv na jeho rtech.

"Chceš si dneska se mnou sednout, mám první hlídku," řekl pomalu. Normálně by se neptal, aby s ním zůstala, protože chtěl, aby si odpočinula, ale dnešní noci měl zvláštní důvod, proč na ní chtěl dohlížet. Slyšel, jak se voda vypnula a na okamžik jeho tělo ztuhlo - zahltila ho panika a rychle se natáhl ke dveřím.

"Mohl bys mi podat ručník?" zeptala se náhle.

S roztřesenou rukou a povzdechnutím popadl ručník, vysící jen pár stop od sprchy a podal jí je skrze dveře, které malinko pootevřela. Koupelna voněla medem a vanilkou - přesně tak, jako Carol a Daryl z toho šílel.

Přesně v okamžiku, kdy se dostal ke dveřím, zaslechl, jak se sprcha otevřela a ona tiše vystoupila ven. Neopovažoval se otočit nebo podívat se na levo, protože tam bylo zrcadlo a i přesto, že bylo zamlžené, všechno by uviděl.

Carol se rychle oblékla a byla překvapená, kolik respektu měl a ani jednou se neohlédl.
"Daryle," řekla opatrně, zatím co se dotkla jeho paže. "Už jsem oblečená, můžeš se podívat."

Přikývl, zády stále k ní, než se otočil a pohledem sjel od podlahy, přes její tělo, dokud se nepodíval do jejích očí, kde na okamžik zůstal uvězněný. Rychle to ale zakryl, jakmile naklonila hlavu na stranu v zájmu. Necítil se na to, aby mluvil o svých pocitech, proto udělal jedinou věc, kterou uměl. "Odpověz, ženská," pronesl poněkud podrážděně.

Carol se podívala dolů, aby zakryla úsměv - ten jeho naštvaný tón už nefungoval - byl spojený se zájmem a starostí, ať už si to chtěl Daryl přiznat nebo ne.

"Ano," odpověděla jednoduše.

"Fajn," řekl s přikývnutím. "Teď odtud vypadni, chci se osprchovat," dodal mezitím, co kolem ní prošel a sundal si zakrvácené triko.

"Hej, byla jsem tady první, přišel jsi sem, když jsem byla…" zarazila se. Daryl se na ní podíval s úsměvem - byl to malý úsměv, který se snažil zastavit, ale i tak se vytvořil na jeho tváři. Ušklíbla se. "Přinesu ti sem nějaké čisté oblečení," dodala se zavrtěním hlavy a vzala své špinavé věci. Slyšela, jak pustil sprchu mezitím, co otevřela dveře a vydala se pryč; naprosto z něho šílela. Byl to tvrdý chlap, ale Carol si uvědomila, že miluje každou minutu s ním. Byl to prostě on, jaký byl a ona mohla vidět jeho druhou stránku, který nikdo jiný nespatřil.

Připadala si vzácná, speciální.

A to jen díky němu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juliet Rocks Juliet Rocks | Web | 21. září 2014 v 13:44 | Reagovat

Luxusní, palec nahoru! :) Scéna v koupelně byla prostě bombová! :3 Moc se těším na další díl. ;) :)))

2 Lukas Lukas | 22. září 2014 v 7:37 | Reagovat

Ahoj, sice jsem tuhle povídku od tebe nečetl a ani tu se Sansou, tak ti napíšu aspoň komentář, ať víš , že tady stále na tebe věrně čekám :D. Nic se neboj i na tyhle tvoje povídky jednou dojde já si je s chutí přečtu :). Určitě jsou stejně dobré jako, jiné které už mám přečtené a jsou od tebe. No jdu trochu pracovat :D. Měj se hezky.

3 Juliette Juliette | Web | 12. března 2015 v 23:03 | Reagovat

Naprosto nádherná, skvělá a úžasná povídka. Deryla jsem si zamilovala hned, co se v seriále objevil, a s Carol? Dokonalost sama. :) toto je má první povídka na toto téma a musím říct, že mě nezklamala, úplně jsem ji podlehla a přečetla jedním dechem. Teď už se nemůžu dočkat další kapitoly, doufám, že bude co nejdříve. PRosím prosím prosím, nutně potřebuju pokračování, jinak zešíííílíííím :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama