Listopad 2014

Oznámení

30. listopadu 2014 v 7:30 | Nebeská |  Oznámení
Dámy a pánové, moji drazí čtenáři. Naši čtenáři.
Ráda bych vás trochu víc zasvětila do toho, jak na tom jsme - spíše budu mluvit za sebe, ale výsledek skoro jako za nás dvě.
Víte, je nám moc líto to, jak to na blogu právě teď vypadá. Já osobně ale na to nemám - nejdřív jsem přišla o internet na laptopu a nevypadá to, že by se to mělo v nejbližší době nějak změnit.
Co si budeme nalhávat, já se v podstatě táhnu z jednoho špatného období do mizernějšího, ale poslední měsíc bych zařadila do jednoho z těch nejhorších. Holt žiju za vodou, a když se něco pokazí, nemůžu jít za rodiči a schovat se u nich, tady jedu na sebe a pokud chci jíst, musím makat.
Měla jsem problémy s prací, přítel nedostal zaplaceno a tak jsme přežívali. Hledala jsem si novou robotu, měla z toho deprese. Do toho problémy s kamarády, které mě dostaly ještě víc dolů. A vlastně skoro nic se nevedlo - nová práce mi utekla mezi prsty, s některými super lidmi jsem se rozhádala, a aby toho nebylo málo, řešilo se, jestli náhodou nejsem v jiném stavu. Doufám, že vám ten poslední dodatek vyrazil dech a začínáte chápat, že jsem byla v takový depresi, až na psaní nebylo ani to nejmenší pomyšlení.
A proto jsem byla hnusná v posledním komentáři u A co když. Omlouvám se, ale my dvě máme své problémy - čtete u dvou holek, které mají skladiště na problémy. Rainy se školou, budoucností atd, já ty výše zmíněné a víc.
Proto nemůžete čekat, že na lusknutí prstu se stane zázrak. U mě rozhodně ne, mě to ještě víc vytočí a pak se zaseknu a můžete si na povídky čekat ještě dvakrát tolik. Jsem typ člověka, který se rychle naštve a ani nevíte jak, hlavně v poslední době.
Žádám vás tedy, abyste se slitovali a pochopili nás. Nemůžeme dělat víc, než co teď děláme.
Až - pokud se to někdy stane - přijde ten správný čas, k A co když se vrátím. Táhnu jí sebou po blozích a webovkách skoro deset let. Až budu navnaděná, opravím kapitoly k Bones (Twilight povídka) a začnu zveřejňovat. Ale teď mám jiné priority a omlouvám se za to, že vás nedokážu uspokojit.
I Rainy je to líto. Avšak věřím, že pokud jsme dobré povídkářky, všechny ztracené čtenáře během tohoto období zase získáme zpátky. Jen potřebujeme čas a trochu schovívavosti, lepší volbu slov, kdy se poté necítíme, jako kdybychom stály před popravčí četou.
Ráda bych se omluvila tedy všem, kteří kdy pocítili neuvěřitelně zlou a lehce nasranou druhou stránku mého já. Nemyslím si, že mé reakce byly nepatřičné, pouze jsem možná měla pozměnit to, jak jsem se vyjádřila.

Přejte nám štěstí ;) Ať je co nejdřív líp. :)

Nebeská

Týdenní vložka: První blogové krůčky (Elena a Daniel)

15. listopadu 2014 v 10:48 | Nebeská & Rainy |  Týdenní vložky
Dle mého názoru to už bylo příliš dlouho od okamžiku, kdy jsme naposledy zveřejnily týdenní vložku... a tak se tento týden stala velká změna! *šíleně se směje* Máme pro vás další rozhovor se slavnými osůbkami!
Ale holt, nikdo nemůže zaručit, jak to dopadne - ten konec je prostě vždy ve hvězdách.
Přeju příjemnou zábavu!!
Nebeská a pobouchaná Rainy


13. kapitola - Dopis

9. listopadu 2014 v 11:00 | Nebeská |  A co když je to pravda?
Haha, chtěla jsem vám udělat radost, jen jsem v tom spěchu zapomněla připsat úvod - kapitolka tu měla strašit už od rána, ale Rainy ji musela stáhnout.
No a holt teď jsem po ranní, tak jsem na chvíli usnula. :D Ale Rainy už začínala prskat, tak se teď snažím znovu zveřejnit kapitolu, ale blog moc nespolupracuje. Už asi po 4 se s tím tady peru a snažím se to přesvědčit, aby se to zveřejnilo. :D
Jinak netuším, co bude dál s touhle kapitolovkou, protože tohle je poslední předepsaný díl a pak si nejsem jistá, jestli vůbe budu pokračovat..Svědek přeměn

7. listopadu 2014 v 9:55 | Rainy |  Achitektura
Od jisté doby mám ráda město, ve kterém bydlím. Nejsem si přesně jistá, kdy k tomu došlo, ale najednou už nemám potřebu ho nazývat konec konce světa, jak tomu bylo ještě pár měsíců zpátky. Pravdou vlastně je, že to tady začínám mít docela ráda. Začínám si totiž všímat věcí, které mi dlouho unikaly. Nikdy jsem si třeba neuvědomila, kolik máme ve městě parků, dokud si kamarádka z vedlejšího města nezačala stěžovat, že oni nemají žádný. No, ale vedle těch rádoby nudných věcí - jako jsou už zmíněné parky nebo třeba dětská hřiště či hudební festivaly - máme jednu zvláštnost, která se od nás začala šířit přes sociální sítě do ostatních měst a dokonce až do Prahy. O čem že to mluvím? O " novém umění".


Once more again I lost my friend

4. listopadu 2014 v 23:08 | Nebeská
Možná si říkáte, že tohle rozhodně není správný článek na téma týdne, ale musím se s vámi dohadovat.
Je to... protože je to plné mých starých zvyků, které se těžko překonávají. Myslím, že tu není co více dodat...Little Dove - 3. kapitola

2. listopadu 2014 v 9:09 | Nebeská |  Little Dove
Jo jo, já vím, nechala jsem vás nějakou tu chvíli čekat na pokračování - nechtěla jsem to cpát všechno do minulého týdne, jak sama Rainy říkala, když nás to popadne, je tu živo a poté na to kašleme a ty rozdíly jsou moc velké. Takže píšu dopředu, plním sklady a pomalu to na vás budu valit. :D
Užijte si tuhle kapitolu, snad se bude líbit :))
Nebeská