Prosinec 2014

Vánoce s vůní pomerančů

24. prosince 2014 v 16:00 | Rainy
Přeji všem krásný vánoční podvečer. :) Stejně jako loni, i letos bychom vás s Nebeskou rády potěšily nějakou tou speciální povídkou. Nejsem si jistá, jestli má drahá kolegyně dá něco dohromady, ale to nakonec nic nemění nic na tom, že bych vám ráda za nás obě popřála ty nejkrásnější Vánoce plné splněných snů a přání. Doufám, že si dnešek všichni naplno užíváte, koukáte na pohádky a ďobete cukroví.

Co se týče povídky... Je to taková kraťoulinká jednohubka, kterou jsem sepsala před třemi lety. Snad se najde někdo, komu se bude líbit a vykouzlí mu úsměv ve tváři.

Tak ještě jednou - Veselé Vánoce.

vaše RainyTWWLB │ Kapitola desátá

22. prosince 2014 v 17:23 | Rainy |  The World We Left Behind
Hahá, stihla jsem to. :D Pomalu jsem v to už ani nedoufala, ale nakonec se mi poštěstilo a já to zvládla dotáhnout do konce. Nejsem si teď jistá, jak to dopadne s avízovaným překvapením… celá situace se totiž nějak zvrtla (ne mou vinou!!), ale věřte mi, když říkám, že se snažím. Skutečně teď dělám, co můžu a nehledě na to, že jsou prázdniny, připadám si stejně vyřízená jako během školy.

Pro ty, co by snad zapomněli (ne, že bych to někomu mohla vyčítat…), minule jsme se podívali na finále famfrpálové ligy. Harry prožil do slova a do písmene noc hrůzy. Co tou dobou asi dělala Nathalie? Vracíme se za ní přesně tam, kde jsme ji nechali po setkání s Dracem...


Všem přeji příjemné čtení a taky hezký předvánoční čas. :) Užívejte si pohodu, nasávejte atmosféru a hlavně se nijak nestresujte. A už vůbec ne cukrovím nebo uklizením… ;)

P.S. Bez korekcí. Omlouvám se. Ale chtěla jsem se s vámi o kapitolu podělit ještě před Vánocemi a jindy bych si na to čas našla jen stěží.


Naděje se může utopit, ztratit ve zvuku hromu
Starch může vzít poslední zbytky naděje

Ale já nesu sílu duší nyní zmizelých
Nenechají mne ustoupit...

Nikdy se nevzdám
Osvobodíme Zemi i oblohu
Rozdrť mé srdce v uhlíky
A já znovy zaplanu
Znovu zaplanu

(Malukah - Reignite; karaoketexty)

Faceless Multifandom | | Eyes on Fire

19. prosince 2014 v 9:12 | Nebeská |  Videa stvořená námi
Nemohla jsem prostě odolat a udělala jsem další video :) Se psaním to je teď takové všelijaké, neb mám stres s novou prácí apod, ale začínám se do toho dostávat a zvykat si, že i když mám dům za rohem, budu občas muset dloouho čekat, než chytnu normální spoj. :)
Ale ono to zase přijde, nebojte se :)

Dost už o mě, tady máte moje nové video. Jmenuje se faceless, protože jsem se snažila najít záběry, ve kterých není vidět tvář. Já vím, trochu tam jsou vidět, ale ne úplně celé tváře. :D Haha.


Little Dove - 4. kapitola

14. prosince 2014 v 14:59 | Nebeská |  Little Dove
Páni, skoro mi to přijde, jako kdybych tady nebyla měsíce a přitom jsem poslední článek zveřejnila v pondělí. Opravdu to bylo tohle pondělí? Wow... can't believe it!
No, ale našla jsem si konečně čas, zkontrolovala kapitolu a tady ji máte. Doufám, že to někdo přečte a okomentuje, ne jako tu minulou. :)
Jsem taková trochu gumová, stále mám nějaké stresy, ale snad už bude líp. :)
NebeskáWhat Kings Do | Multicouples

8. prosince 2014 v 10:49 | Nebeská |  Videa stvořená námi
Aloha,
tak se zase hlásím - mám internet. Doufám, že tentokrát vydrží. :D Tedy, mám ho už od čtvrtka no... :)
Jinak, včera jsem si hrála a mám pro vás jedno moje další video, snad se bude líbit :) Se psaním se možná pozvolna taky začne... doufejme, že tenhle týden dostanu novou práci a bude pohoda :)


Obrázky k povídkám (Listopad)

2. prosince 2014 v 22:53 | Rainy
Zdravíčko. : )

Vím, že od doby, kdy tady na blogu přibyl nějaký pořádný článek uplynula celá věčnost. Ale jak už se zmínila Nebeská v minulém článku, obě to teď máme doma docela složité. Já sice neřeším práci ani bydlení ani připojení k internetu, ale místo toho mi začaly klasické starosti okolo Vánoc a také, což je mnohem horší, školy.