Únor 2016

TWWLB │ Kapitola dvaadvacátá 1/2

29. února 2016 v 16:25 | Rainy |  The World We Left Behind
Kapitola je na světě! Za úpravy a opravy tentokrát děkuji Nebeské! :)


Otvírám oči
Snažím se vidět, ale jsem oslepený bílým světlem,
Nemůžu si vzpomenout jak
Nemůžu si vzpomenout proč
Tu dnes večer ležím

(Simple Plan - Untitled, karaoketexty)

Meet me halfway; 4. část

22. února 2016 v 15:29 | Nebeská |  Meet me halfway
Ahoj!
Po dlouhé době jsem se rozhodla, že se podívám na pokračování téhle povídky. No, nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli vůbec chci pokračovat, protože přece jen... je to trochu ošemetné téma, hlavně pro mě - nemůžu se kolem jistého bodu dostat, ale musím si poradit.
Když jsem četla tuhle kapitolu, byla jsem překvapená. Velice... pěkně... překvapená. :) Takže zatleskejme, je tu další pokračování a já se budu snažit, abyste nemuseli čekat dalších x měsíců :)

NebeskáDragon Ball Z fanfiction

20. února 2016 v 8:39 | Nebeská |  Doporučujeme
Ahoj!
Bohužel to se psaním nějak nestíhám - začala jsem překládat knihu, ale proboha, to je děsivý... :D Než přeložím odstavec, mám chuť si párkrát bouchnout hlavou do zdi. Do toho sem tam dělám kurz, teď k tomu ještě přibude Ashley a jeho psaní - ano, nejsme to dokonalý pár? Můj přítel píše :) Už se na to těším - hlavně se těším na to, až si to přečtu - a budu doufat, že nebude mít až moc vysoké požadavky na pomoc. :D Zas takový génius nejsem...

No, ale mezi tímhle vším + další hromada důležitě nedůležitých věcí, stíhám ještě číst. A kdyby náhodou tu byl nějaký fanoušek Dragon Ball Z, mile ráda doporučím nějaké povídky - do překladu se pouštět nebudu, nejsem si jistá, jestli by se našel někdo, kdo by to chtěl v češtině číst :)


Ve jménu šťastných konců: Kapitola čtvrtá

17. února 2016 v 19:14 | Rainy |  Ve jménu šťastných konců
Tramtadadadáá! Rainy žije! :D Nemám teď moc času, takže to shrnu jasně a stručně...

Já to dokázala! Mám chuť tančit a zpívat a tančit a zpívat... No však víte, co tím myslím. :D Řeknu vám, tahle kapitola byla boj. Když jsem ji psala, byla jsem dokonce (ne jednou!) v pokušení všechno vzdát... Aneb už nikdy NIKDY nechci přepisovat scénu z knížky. Brr. Ono je to pěkná otrava, když vaše postavy nemůžou říkat, ba dokonce ani dělat, co by se vám zlíbilo! To vám teda povím!

Tak. Hádám, že jste asi pěkně zmatení. Možná bych to teď mohla uvést na pravou míru, co říkáte? :) V následující kapitole, která nese název Ve jménu hádek jsem využila jednu (všem důvěrně známou scénu) z Fénixova řádu...

No nic. Užijte si kapitolu. Další bude doufám brzo. Strašně moc se těším na to, co s sebou přinese. A vy byste měli taky! Čeká nás nejšťastnější období Dorčina života. :)

Letím se učit. Zítra píšeme z chemie a já se na to ještě ani nekoukla! :D Mějte se krásně a užijte si kapitolu. :)


Kapitola čtvrtá: Ve jménu hádek


8. kapitola - Střepy

9. února 2016 v 21:31 | Nebeská |  Quirk of Fate
Kdybych tak věděla, jak začít... no tak nejdříve pozdravíme: ahoj! :D
Já teď momentálně ani nevím, jestli tohle někdo doopravdy čte a upřímně, ani mě to tolik netrápí :) Píšu a učím se - dělám si kurz na microsoft office, abych měla pěkně nějaký papíry i tady v UK.
K téhle povídce mám děj rozepsaný na dalších x kapitol a teď se rozhoduju, co dalšího budu psát :) nejsem si vůbec jistá :D :)
Všem, kdo náhodou budou číst, díky a budu ráda za jakýkoliv komentář :) a když ne, tak stále mám dobrý pocit, že píšu :)► Rose & Cal || Rain ◄

6. února 2016 v 20:59 | Nebeská |  Videa stvořená námi
Aloha dravci!
Já vím, najednou jsem ožila a vy si jen říkáte; pane bože, té holce snad hrabe??... no možná máte pravdu.
Chtěla jsem se s vámi pouze podělit o video, které jsem udělala a jsem s ním moc spokojená ^^


Jinak se psaním to vypadá velmi dobře ;)

TWWLB │ Kapitola jednadvacátá 2/2

3. února 2016 v 18:11 | Rainy |  The World We Left Behind
Tak měli jsme tady teď s Nebeskou trochu nějaké zmatky ohledně zveřejňování článků. Ono se totiž málo kdy stává, abychom byly aktivní obě dvě. No, ale vy nás znáte... takže, co vám mám povídat. :) Tolik asi k tomu, proč jsem kapitolu vyvěsila až teď - ve středu večer - a ne v avízované pondělí.

Jinak... pamatujete, jak jsem vám naposledy psala, že to teď snad ve škole bude pohodička? Chyba lávky! Mám pocit, že se všichni můžou zbláznit, aby nám těch posledních pár měsíců hezky znepříjemnili. Jediná kantorka při smyslech je ještě tak chemikářka. Ta totiž všem ne-maturantům řekla, ať si v jejich hodinách dělají, co chtějí, když budou potichu. Naneštěstí mi to k ničem není. Z chemie maturuju.

No nic. Dost tlachání. Užijte si kapitolu. Další bude... Merlin-ví-kdy.


Minule

Celý její svět jako by se smrsknul do jediné myšlenky: Je tady. Draco je konečně tady.

"Jestli ale chceš, abych odešel, tak … "

Lhal. Věděla to. Ani tak ho však nedokázala odmítnout. Něco uvnitř ní bylo zkrátka silnější. Ustoupila tedy váhavě o krok na stranu, "Prosím."
~*~*~


Aktualizace povídek od Nebeské

2. února 2016 v 22:11 | Nebeská |  Nebeská
Ahoj!
Začínám se dávat do kupy a s tím přichází i chuť na psaní a hodně jsem přemýšlela... jak nad starými povídkami, tak i nad novými... a dospěla jsem k pár zásadním rozhodnutím... asi se vám některé nebudou líbit :) Nebo spíše jen ta jedna jediná...??Hard times

1. února 2016 v 8:26 | Nebeská
Olalaaa!!! Yo yo, boys and girls!! :))
Tak jsem zase zpátky, ale tentokrát s čistým štítem! Deprese zůstala zamčená na čtyři západy v truhle, která je ve sklepě a ten dům jsem prodala... :P teda, snažím se :D

Ale teď k tomu, co pro vás mám :) Na FB stránkách našeho blogu jsem napsala, že kdo chce, může si zažádat o drabble a tady je tedy první.

Toto double drabble je pro Juliet.
Slova: Daryl, Beth, facka, maso a .... chodci!
doufám, že se bude líbit ;)


Nebeská