Aktualizace povídek od Nebeské

2. února 2016 v 22:11 | Nebeská |  Nebeská
Ahoj!
Začínám se dávat do kupy a s tím přichází i chuť na psaní a hodně jsem přemýšlela... jak nad starými povídkami, tak i nad novými... a dospěla jsem k pár zásadním rozhodnutím... asi se vám některé nebudou líbit :) Nebo spíše jen ta jedna jediná...??Ze všeho nejdřív, bych se chtěla rozloučit s A co když je to pravda? ... tuhle povídku jsem začala psát kdysi roku 2005 a jasně nyní vidím, že to nikdy do konce nedotáhnu. Sice jsem se dala do přepisování, ale nevidím v tom žádnou pointu... z mého autorského pohledu. Je mi to líto, protože hodně lidí se po téhle povídce ptalo a přálo si pokračování, ale bohužel... nope... ne... :)


Povídka je stále k nalezení v rozcestníku, ale je to jasně a stručně vyznačeno, že je zastavená a... ano, trochu obtížné a divné to říct, ale NIKDY už pokračování nebude. Nevidím ale smysl v mazání kapitol. Sama nesnáším nedopsané kapitoly, ale třeba někoho z jiných autorů to přivede na dobrý nápad na povídku :))

** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ **

Co se týče Quirk of Fate, o černých sestrách, nemusíte se bát, v tom hodlám pokračovat, přemýšlela jsem nad tím hodně a jelikož jsem tu povídkou jednou dokončila, chci dotáhnout i tuhle verzi do konce... další kapitola je rozepsaná :)

** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ **

Víc kapitolových povídek v HP sekci nemám... takže přecházíme do the Walking Dead a tu nám stojí jedna velká otázka a byla bych ráda, kdybyste mi s ní pomohli...Tohle je první povídka, kterou jsem tady začala zveřejňovat, je to jen překlad... ale krapet to stojí za prd. Už jen proto, že originální verze je odfláklá a já jsem si to tenkrát asi pořádně nepřečetla... sice bych si to teď i tak přečetla, ale nekonalo by se žádné nadšení, které by mě vedlo k překladu. Takže, pokud si přejete, abych pokračovala, možná se i dokopu a budu překládat, ale samovolně se do toho jen tak nepustím a nakonec od toho upustím.
Piště prosím, co si myslíte :)

** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ **Ach a tady si teda nejsem jistá, ale chci se s vámi podělit, abyste věděli, kde jste... no, mám v záloze pár kapitol, ale nějak se mě nejde dostat přes jistou část. Pokusím se, rozhodně se tohohle příběhu zbavovat nehodlám... :)

** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ ** ~ **

Teď se ale dostáváme do trochu více zábavné zóny aneb k povídkám, na které se chystám. O Bones všichni víme, sice se na začátek čeká už přes rok, ale děj mám napsaný, stejně tak asi jako prvních... 6 kapitol? Nebudu přehánět (a jsem líná se podívat)... takže ano, k tomuhle se chystám.

Dále tu mám povídku, ke které jsem ještě nezveřejnila ani informace.Moje velká srdcovka... také mám napsaný celý děj, prvních x kapitol a možná i druhé pokračování, ale toť velká otázka. Taková malá detektivka... on policajt, ona obestřená jednou záhadou za druhou a... no však uvidíte :)

A nakonec, pohrávám si s myšlenkou na další povídku... pár je Cal/Rose z Titanicu... nemám k tomu co dodat, musím si to nechat projít hlavou, ale zatím se toho nemůžu zbavit a přemýšlím nad tím, takže je možné, že se do toho prostě dám. Neb někde si musím začít procvičovat práci na charakterech. :D

Ups a ještě jedna další a poslední... 3:) Je to jen překlad, ale povídka je úžasná... dobře, vzpomněla jsem si na další překlad. Ach a co teď mám dělat? ................. a na další dvě povídky, co jsem chtěla psát. Jedna Sirius/OC a pak naprosto nové povídky v HP světě... dobře, přestávám vzpomínat, článek vypínám a odcházím, protože jestli si vzpomenu ještě na další povídku, tak asi zešílím....................................... :D

+ nikoho z vás nenutím, abyste četli mé povídky... nikdo vám neříká, že je máte číst jen proto, že jste moji kamarádi a asi si myslíte, že kdybyste to neudělali, byla bych dotčená... prostě nesedí vám povídka, nemusíte číst. :) jednoduché jako facka.

Ale díky všem, kdo se dostali až sem na konec :) Pac a pusu Nebeská :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukas Lukas | 3. února 2016 v 7:04 | Reagovat

Ahoj, díky za pac a pusu :D, dostal jsem se až na konec! No po pravdě. Já už si sakra nevzpomínám co jsem četl a co ne :D. Hned ta první co jsi zastavila, tu jsme tuším četl. Nicméně už si na ni nevzpomínám. Tak tedy budiž je zrušena :). TWD jsem od tebe četl jen tu co už skončila a jááá nechtěl ať skončí. Musel chudák tehdy umřít, to bylo nepěkné :D. No ale tuhle jsme ani nečetl protože nejsem fanda páru Daryl a Carol. Takže za mě? Vyprdni se na ni věnuj svůj čas něčemu co tě bude víc bavit a budeš z toho mít radost :). Ten Quirk of fate, jsem četl nevíš? :D Myslím že jo, ale opět už ani zaboha nevím o čem to je. Takže to asi dopiš, já si to přečtu znovu a budu v obraze. Meet me halfway? Rozhodně nepřestáááávat :). Jinak Bones, jsem ani v tv nikdy nesledoval. Neznám postavy ani nic okolo toho. Pokud to napíše nějak, že mě to hezky uvede děje a nemusím znát seriál, tak do toho půjdu. Jinak ta tvoje detektivka. To chciiii. Titanic ... no z Cala mi bylo vždy na blití a jelikož mi ještě nenarostli prsa, tak ji asi číst nebudu :). A další nové překlady a jiné povídky z tvé hlavy, vše beru a chci číst. Tak šup šuuuuup.

:)

2 Nebeská Nebeská | Web | 3. února 2016 v 17:42 | Reagovat

Bohužel tak nějak nevím, co si četl a co ne, takže no holt u A co když už je to opravdu jedno, to máš pravdu a co se týče QoF, nemyslím si, asi to nebude příliš tvůj šálek kafe, ale to když se podíváš do rozcestníků, zjistíš sám, jestli to vůbec chceš číst. :)

Jasně, tvůj názor na TWD Darol chápu, no uvidíme, jestli se najde někdo, kdo to četl a bude chtít pokračování, ale myslím, že tu je malá šance :D

Nooooo Bones je ale něco úplně jiného, než si myslíš, právě proto tam je pod tím názvem link na článek, který jsem zveřejňovala před rokem a něco... jde o Twilight. :)

A teď teda k těm prsům, upřímně... četl si ode mě někdy něco jednoduše romantického, protože to je očividně to, na co si hned pomyslel, jen co si viděl název Titanic... eh, to už spíš ta detektivka bude sladší, než tahle povídka...
Stejně tak jako ten zbytek, takže tenhle komentář tak nějak vůbec nechápu... ale díky za odpověď :)

3 Rainy Rainy | Web | 3. února 2016 v 19:15 | Reagovat

Těším se na vše nové i staronové i staré. Jestli víš, co tím myslím. QoF je moje srdcovka a tak nějak mě s tebou pojí dohromady. Říkala jsem ti někdy, že to byla první povídka, kterou jsem od tebe kdy četla? Do teď ji mám ve čtečce... a tahle verze, ta co publikuješ tady... ta je ještě tisíckrát lepší. :) Takže směle do toho.
A co když... mě mrzí. Ale chápu to. Už jsem tě do toho jednou tlačila a po druhé to dělat nebudu. Na druhou stranu bych ráda někdy slyšela, co by se bylo bývalo dělo dál. :)
Sense... Ehm. To bych soudit neměla, protože jsem to ani nedočetla. Nicméně vím, jak ses s tím vždycky trápila. Takže bych to tak jako tak nechala na tobě. Nakonec nápadů máš spoustu... stačí je realizovat. A zabývat se něčím, co tě ani nebaví.. dohromady nemá smysl.
Jsem strašně moc ráda, že jsi zpátky, zlato. Že se dáváš dohromady, že píšeš a bloguješ a že jsi zase spokojená a snad i šťastná. :)

4 Nebeská Nebeská | Web | 3. února 2016 v 21:46 | Reagovat

[3]: Ano vím a jasně, že tahle verze je lepší, protože už to není jak od malého spratka :D Určitě se na to nevyprdnu a dotáhnu to do konce ;)
Já vím, A co když... je to prostě na prd. :) A upřímně, právě to pokračování pro mě bylo největší problém, protože oproti tomu, jaký konec měl být v roce 2005, se všechno změnilo.. až moc.. takže ti teď nejsem ani schopná říct, co se mělo stát...
Máš pravdu, Sense asi skončí, nevidím v tom smysl.. a jo trápila sem s tím hodně. :)
I já jsem ráda, že jsem zpátky :) jsem spokojená a šťastná, i když pořád mě někdo sere :D :* třeba to bude zase jako dřív :) jen co odmaturuješ, my dvě dračice na blogu :)

5 Juliet Juliet | Web | 7. února 2016 v 14:04 | Reagovat

Ty seš ale! Já tenhle článek rozklikla prakticky jenom kvůli It all make sense! Jakože vím, že jsi říkala, jak se to potom má, že to není ono a tak, ale stejně! Já bych si ráda přečetla pokračování! Úplně nejlepší by byla možnost, že bys to tedy ty celé přepsala (myslím od té části, co se ti to tolik nelíbí ;)), ale vím, že to nejde. I tak si to moc ráda přečtu a - čekám a kontroluju to tu kvůli pokračování minimálně jednou týdně. ;)

6 Nebeská Nebeská | Web | 7. února 2016 v 18:16 | Reagovat

[5]:  Ne ne ne, to by zabralo moc času, přepisovat cizí povídku, obzvláště pak, když by bylo zapotřebí přepsat a rozepsat skoro všechno :/ umm ještě si to rozmyslím :P zatím mám (bohužel pro tebe) na seznamu jiné povídky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama