Komentáře

1 Juliet Juliet | Web | 29. února 2016 v 17:47 | Reagovat

No teda... Ty jsi vážně Queen of Drama! Když už to konečně pro N. začínalo vypadat dobře, ty jí to musíš zase nějak ztížit, achjo, ty jsi zlounka! :P No vážně, tahle kapitolka se mi teda moc nelíbila... Ono je něco jiného, aby si padli do náruče nebo se spolu vyspali, ale věc druhá je tohle - už tě nikdy nechci vidět, nenávidím tě,... Jakože já se jí nedivím, Draco je docela na zabití, ale... Za to můžeš ty! :P Achjo... :(

Jinak chybky stylistické:
stekla místo "ztekla"
"vím, že tady nemám, co dělat" je bez té druhé čárky
"že ji ten nábytek vrátí" jí
Nise? není to náhodou Nice?

2 Nebeská Nebeská | Web | 29. února 2016 v 21:14 | Reagovat

Ach bože, když jsem to četla... skvěle si to napsala. A je mi líto, co se jim stalo... a právě mě došlo, že musel vykrást vlastní hrob, ne?... haha hloupoučká já.
No, jen jsem si říkala, že jakmile o tom začal mluvit - i když je naše hrdinka chytrá, tak ale chápu, že musela popírat a zapírat, já bych na tom byla stejně. Na druhou stranu se to dá ale pochopit, když se Siriusem to bylo něco naprosto jiného.
Líbilo se mi, jak se snažila a doufala, že spolu budou, ale poté se to v ní zlomilo.. asi bych v tom okamžiku řekla úplně to stejné... Ale nemyslela bych to.
A asi máme štěstí, že není horká hlava a neskočila mu kolem krku v okamžiku, kdy ho viděla. Ale upřímně, ať už si prošli čím koliv, pokud to byla tak silná láska, že kvůli němu truchlila i po letech...
Nu a jejich "rozchod" byl docela krutý, ti řeknu...

[1]: No jo, hádám, že všichni ví, že já a gramatika si zrovna do noty nejdeme :D

3 Juliet Juliet | Web | 1. března 2016 v 14:17 | Reagovat

[2]: Ale prd prosím tě! :P Kdybych žila několik let v Anglii, vypadalo by to u mě mnooohem hůř. ;) Ale zase ta angličtina pak... :3

4 Rainy Rainy | Web | 1. března 2016 v 14:49 | Reagovat

[1]: Díky za připomínky. :) Chyby jsem opravila.
Nathalie neřekla, že ho nenávidí. Pozor na to. Ono... zkus si představit sebe na jejím místě. Vypusť to, že já jsem kazisvět, a jen si představ, že se ti vrátí láska tvého života a ta se k tobě chová tímhle způsobem. Jaká by byla tvá první reakce? Bez dlouhého přemýšlení? Jednala bys afektovaně? Zuřila bys? Vztekala by ses? ... Ale jak bude Nathalii další den, jestli už věci uvidí tak jednoduše, to je věc druhá. Teď je na něj prostě naštvaná. A je sobecká. Poprvé po opravdu dlouhé době se v téhle kapitole zachovala čistě sobecky.
K Leni ho taky pustit nemohla... "Tohle je tvůj táta. Cestovali jsme spolu časem, ale on pak zemřel. Vrátila jsem se do budoucnosti zpátky bez něj. Teď vstal z mrtvých, ale nemůžeš se ho dotýkat, protože by tě to mohlo zabít." Ehm. Je jí sedm. :) Tohle taky nejde. A stejně tak, kdybych byla máma, bych nechtěla riskovat pobyt někoho v blízkosti svého dítěte, kdo ho může kdykoliv zabít.
Možná je moje mysl zvrácená a pokroucená, ale takhle to prostě vidím já. :) A hlavně... mysli na to, že jsme sotva v půlce děje.
Jinak ... stát se muselo. Z mnoha, opravdu mnoha, důvodů. :)

[2]: Jop. Hrob. Vykradl vlastní hrob... Trochu děsivé, co? :) Jsem ráda, že Nathalii chápeš a že ji rozumíš (nejsem sama!! :D). Ano... myslím, že Nathalie taky řekla spoustu věcí, které nakonec až tak vážně nemyslela. Ale to předbíháme. Uvidíme, jak se bude cítit další den. Zažili toho spolu vážně hodně a ... spoilery. :-x Nevím, jak na to reagovat, aniž bych cokoliv nevyzradila. :) Myslím, že tvé úvahy jsou správné a logické, stejně tak jako závěry a otázky... Všechny palce nahoru! :D Moc děkuju, zlato. ;)

5 Juliet Juliet | Web | 1. března 2016 v 22:28 | Reagovat

[4]: Nechtěla jsem říct, že jsi kazisvět, jen... Bych už prostě ráda viděla nějakou tu naději a hlavně dobrý konec pro Nathalii. ;) Vím, že na to ještě enní ten pravý čas. Ale vážně bych si to moc přála - už teď. ;) A ne, nezlobila bych se. Byla bych... Zlomená a zničená, ale nezlobila bych se. A snažila bych se toho využít a toho milovaného člověka držet zuby nehty. Prostě... Jo, to bych udělala já. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.