Červenec 2016

Ve jménu šťastných konců: Kapitola šestá

31. července 2016 v 19:11 | Rainy |  Ve jménu šťastných konců
Tak jo. Čas zas vylézt mezi lidi. Žiju. Žijete i vy? Přiznám se, a cítíme se strašně, když to píšu, že jsem se držela dlouhou dobu stranou hlavně pro to, abych mohla v klidu trucovat. Vím, že to, že to řeknu, nic nezmění. Už dávno nevěřím tomu, že si postěžuju a zázrakem se objeví tak trojice pěkných a milých komentářů. Nejsem naivní. Ale tak nějak nemám sílu na to, se s tím vším tady štvát, když mám pocit, jako by to stejně bylo všem akorát tak u p*dele.

Jsem teď hodně v práci a situace doma stojí taky za dvě věci. Píšu. Hodně. Ale chuť zveřejňovat je menší než kdy dřív. Oprava, chuť zveřejňovat na blog. A je to trochu vtipné, protože to připomíná začarovaný kruh, nezdá se vám? ....

NIKDO TO TADY NEČTE, PROTOŽE JE TADY MRTVO. ALE MRTVO JE TADY PROTO, ŽE TO TADY NIKDO NEČTE.

Chci vám tedy jen říct, že ve chvíli, kdy se tady objeví někdo, kdo mi do komentáře napíše třeba jen pitomého smajlíka a k tomu "dobrý", bude chuť blogovat i přispívat větší. A možná, možná se pak dočkáte i těch tří kapitol TWWLB, co se mi válejí ve wordu.

Kapitola věnována Anně a Nebeské. Posledím čtenářkám tohoto blogu.

Přeji příjemné čtení.


Kapitola šestá: Ve jménu pošetilosti

Deset dveří - 3. část; Dokonalý svět

12. července 2016 v 21:39 | Nebeská |  Deset dveří
Ahoj!
Už je to nějaká chvíle, co jsem se neozvala. No, nebudu lhát, za celou tu dobu jsem se sotva podívala na psaní. Nechtěla jsem - čas jsem ale měla.
Dneska jsem se ale rozhodla, že s tím něco udělám. Včera i dneska jsem totiž zůstala z práce doma, protože jsem se necítila ok - mezi hraním nové hry a hledáním předků v matrikách, jsem se prodrala další kapitolou této povídky a upravila ji.

Jinak, musím se pochlubit - po těch letech jsem konečně něco dokázala - tohle je třetí týden od mého povýšení. Od teďka si sedím v kanceláři. Pohodička, paráda... :D

Tahle kapitola bude asi trochu na emoce. Hlavně pro jednu osobu. Asi to bude šok. Ale nebudu dávat varování. (Pac a Pusu).
Doufám, že se bude líbit...

Nebeská