Leden 2017

Meet me Halfway; 7. část

28. ledna 2017 v 18:52 | Nebeská |  Meet me halfway
Slíbila jsem, že budu zveřejňovat kapitolu v pátek... a dneska jsem si jaksi uvědomila, že je sobota. Upsíííí... :D :)

Chci poděkovat všem, kdo tuhle povídku čtou... zřejmě se nudíte a za to se omlouvám, ale vydržte! Následující kapitola po téhle, bude hmm... jak to říct. Začne nám to pravé, šílené malodrama... :)
Meet me Halfway; 6. část

21. ledna 2017 v 23:47 | Nebeská |  Meet me halfway
Tralalááá, tady stále někdo je! :) Jen krátký vzkaz, mám se dobře, stále žiju. :D Léčíme se, páč celý sklad onemocněl. Aneb na každým rohu někdo kašlal a smrkal.

Tenhle díl už tady jednou byl, ale... jo ale prostě tak no. :D
Je to trochu uhlazenější. Možná lepší. Ale jinak co se týče děje, nic se nezměnilo. Jen se domnívám, že tohle byla kdysi 7. kapitola. :)
Mějte se pěkně, pac a pusu :D Dneska nejsem ukecaná :)... ostatně to já nikdy, na tohle je specialistka Rainy :)Meet me Halfway edit

21. ledna 2017 v 23:38 | Nebeská |  Meet me halfway
Pěkné věci končí, jen málokdy trvají dost dlouho. A co se týče těch špatných a nekvalitních, ach jak ty dlouho vydrží... nebudu tvrdit, že MMH se nachází někde na vrcholku kvalitních povídek, ale nerada bych, aby se zachytila až tam úplně dole, kde to zavání trpkou pachutí samoty.

A tak nadešel čas, abych se pustila do úprav. Docela dost ze začátku, že?


Nepochybuji, že najdu pár obrovskou spoustu překlepů, hrubek a opakujících se slov. Ale tohle není zrovna tím, co mě znervózňuje. Je to ta krutá realita faktu, jak moc jsem se nechala pohltit příběhem a začala jsem své čtenáře krmit naprostými nesmysly.

Samozřejmě, kdyby tyto věci byly nějak vázané k pozdějšímu ději, mohla bych se snažit vymlouvat. Upřímně, dlouho jsem se snažila; přece jen jsem chtěla své čtenáře uvést do děje, představit každou postavu a nechat je pochopit, v čem se hlavní hrdinka pohybovala... Zapomněla jsem však samu sebe ve změti minulosti a truchlení, takže mezitím, co jsem si sama prožívala některé pokroucené okamžiky, moji čtenáři zřejmě usnuli obličejem na klávesnici.

A přitom to vypadá na tak dobrou zápletku! :D

Proto jsem se rozhodla dát téhle povídce ještě jednu šanci a přepsat - vystříhat - nudné kousky a doufat, že se nakonec někdo nadchne :)

  • 1. část - Tato kapitola je téměř stejná. Uhladila jsem jen pár vět, jinak je vše jako při starém :)
  • 2. část - a tady začala ta sranda, kde jsem začala přepisovat celé odstavce, aby to dávalo trochu víc smyslu :) stále se ale pohybujeme ve stejné dějové lince
  • 3. část - další změny vět a odstaců, ale co se týče děje, nic se nezměnilo... pouze jsem se snažila zažehnat pohromu co se týče mého kostrbatého vyjadřování
  • 4. část - poslední kapitola, která měla jen drobné úpravy.
  • 5. část - tady bych doporučila trochu pozornosti, neb se jedná o mix dvou kapitol... z 10 x A4 máte jen 4, obsahující jen důležité části... :)
Vydržte se mnou, brzo se ta horská dráha pořádně rozjede. Pokud můžu navnadit, osmá kapitola bude svým začátkem ten prudký kopec dolů. :)

PS: zároveň jsem tímto dokončila 4. bod z mých 101 cílů :)

101 cílů za 1001 dnů │ Nebeská

7. ledna 2017 v 21:39 | Nebeská |  101 cílů za 1001 dní

Kdysi dávno jsem vytvořila svůj první pokus o 101 cílů. Byl to ale ubohý pokus, neb většina byly věci, na které jsem prostě a jednoduše nebyla schopná dosáhnout. Takže budu doufat, že tentokrát to bude o krapet lepší. :)

Data jsou od 07.01.2017 do 05.10.2019.

101 cílů za 1001 dnů │ Rainy

2. ledna 2017 v 21:54 | Rainy |  101 cílů za 1001 dní

S příchodem nového roku se již tradičně nabízí poněkud ošemetná příležitost pro nové cíle, výzvy a předsevzetí. Znáte to - pravidelně cvičit, ubrat na váze, … Většinou to každý z nás vzdá během pár týdnů, nanejvýš měsíců. A nejspíš proto jsem se rozhodla zapojit do téhle poměrně populární výzvy.

Na následujících 1001 dnů, tedy necelé tři roky, jsem vytyčila přesně 101 cílů (nejsem žádný troškař, přece!). Jednou za čas se tady sejdeme ve speciálním článku, kde situaci mého seznamu zhodnotíme (anebo nezhodnotíme a povíme si o tom, jak jsem líná)…

Tak co říct ještě? … Směle do toho!