Meet me Halfway edit

21. ledna 2017 v 23:38 | Nebeská |  Meet me halfway
Pěkné věci končí, jen málokdy trvají dost dlouho. A co se týče těch špatných a nekvalitních, ach jak ty dlouho vydrží... nebudu tvrdit, že MMH se nachází někde na vrcholku kvalitních povídek, ale nerada bych, aby se zachytila až tam úplně dole, kde to zavání trpkou pachutí samoty.

A tak nadešel čas, abych se pustila do úprav. Docela dost ze začátku, že?


Nepochybuji, že najdu pár obrovskou spoustu překlepů, hrubek a opakujících se slov. Ale tohle není zrovna tím, co mě znervózňuje. Je to ta krutá realita faktu, jak moc jsem se nechala pohltit příběhem a začala jsem své čtenáře krmit naprostými nesmysly.

Samozřejmě, kdyby tyto věci byly nějak vázané k pozdějšímu ději, mohla bych se snažit vymlouvat. Upřímně, dlouho jsem se snažila; přece jen jsem chtěla své čtenáře uvést do děje, představit každou postavu a nechat je pochopit, v čem se hlavní hrdinka pohybovala... Zapomněla jsem však samu sebe ve změti minulosti a truchlení, takže mezitím, co jsem si sama prožívala některé pokroucené okamžiky, moji čtenáři zřejmě usnuli obličejem na klávesnici.

A přitom to vypadá na tak dobrou zápletku! :D

Proto jsem se rozhodla dát téhle povídce ještě jednu šanci a přepsat - vystříhat - nudné kousky a doufat, že se nakonec někdo nadchne :)

  • 1. část - Tato kapitola je téměř stejná. Uhladila jsem jen pár vět, jinak je vše jako při starém :)
  • 2. část - a tady začala ta sranda, kde jsem začala přepisovat celé odstavce, aby to dávalo trochu víc smyslu :) stále se ale pohybujeme ve stejné dějové lince
  • 3. část - další změny vět a odstaců, ale co se týče děje, nic se nezměnilo... pouze jsem se snažila zažehnat pohromu co se týče mého kostrbatého vyjadřování
  • 4. část - poslední kapitola, která měla jen drobné úpravy.
  • 5. část - tady bych doporučila trochu pozornosti, neb se jedná o mix dvou kapitol... z 10 x A4 máte jen 4, obsahující jen důležité části... :)
Vydržte se mnou, brzo se ta horská dráha pořádně rozjede. Pokud můžu navnadit, osmá kapitola bude svým začátkem ten prudký kopec dolů. :)

PS: zároveň jsem tímto dokončila 4. bod z mých 101 cílů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama