Září 2017

Slečna Nebeská se hlásí

15. září 2017 v 19:57 | Nebeská |  Nebeská
Tak jsem se po letech rozhodla nahlásit, ujistit vás, že ještě stále žiju. Jak tady tak sedím, nejsem si ani jistá, co vám mám povědět.


Už dobrých pár měsíců jsem se vám neozvala, nic jsem nenapsala, no prostě jsem vás všechny zradila - a to hlavně mou milovanou Rainy.

Stále si vzpomínám na ty začátky, kdy jsme spolu seděly na počítačích dlouho do noci, řešily všechny možné věci, od překladů k samotným povídkám. A to nekonečné moření se s obrázky. Ach ty časy. Došly jsme spolu daleko, prošly jsme zlými i dobrými časy.


A teď si nejsem jistá, co vám mám říct.

Mám se dobře. Před pár měsíci jsem se zúčastnila charitativního boxingu a měla jsem amatérský zápas v ringu. Neuvěřitelně to nastartovalo mou sebedůvěru.


Až nyní můžu upřímně říct, že se pomalu vracím ke psaní. Stále ale mám prázdno, když pomyslím na mé povídky, i příběhy, co se snažím psát stranou. Je to těžké navázat na něco, s čím jsem sekla před lety.

Momentálně jsem se pustila do překladu své knihy - tentokrát trochu razantněji. Abych to lépe vysvětlila, v posledním týdnu jsem přeložila asi tolik stránek, jako za předchozí 4 měsíce. :)

Budu se snažit dopsat povídky tady na blogu a začít nějaké nové - bohužel, ty se neukážou tady, neb budou anglické a hodlám je šoupnout na Wattpad a Fanfiction. Takže ano, nejsem si momentálně 100% jistá, co budu s tímhle blogem a mou pozicí v něm, dělat.

Na druhou stranu, když vezmu v potaz, jak dlouho mě všechno trvá, mluvíme třeba o situaci, která se naskytne až za x let. :) Tou dobou třeba tenhle blog bude pouhým archívem…

Quirk of Fate - zrovna tuhle povídku jsem včera otevřela, začala jsem jí pročítat a pokusím se jí dokončit co nejdřív. (očekávám jásání a nekonečné nadšení od Rainy :))

A co když je to pravda?- zastavená a zatím bude i nadále zastavená, nic se nemění

Deník dcery lorda Voldemorta (glos) - Hmmmm, no v tomhle asi nemá cenu pokračovat, ne?

Meet me halfway - ráda bych MMH dopsala, otázka však zní… zdali to nebude muset projít další úpravou. Ten děj začne být napínavý… ale až za x kapitol a já mám dost dobré tušení, že tak dlouho nikdo nevydrží. :)

Co vám ale můžu slíbit je to, že se chystáme s Rainy na velkou Dramione. Chystaly jsme se na tuhle super úžasnou dlouhou dech beroucí povídku nějakých těch pět let, ahahaha… Děj máme ale připravený a teď už jen kdy se do toho pustíme. :)

Takže nakonec tohohle - téměř nesmyslného článku - popřeju vše nejlepší a všichni, kdo se až dostali sem… inu děkuji za vaši pozornost a cenný čas :)


Nebeská